۴ تیر ۱۳۹۸

مدیر طراحی اپل در سالگرد ۲۵ سالگی Wired صحبت خواهد کرد

مدیر طراحی اپل در سالگرد ۲۵ سالگی Wired صحبت خواهد کرد

جاناتان ایو (Jonathan Ive) مدیر اجرایی اپل، در یک رویداد در ماه اکتبر در سانفرانسیسکو به سالگرد ۲۵ سالگی Wired Magazine خواهد رفت و آنجا سخنرانی خواهد کرد.

Wired اعلام کرد این مراسم که به مناسبت ۲۵ سالگی Wired Magazine برگزار می شود از ۱۲ اکتبر آغاز می شود. مدیر اجرایی Google ، مدیر عامل شرکت مایکروسافت، مسئول YouTube و اشخاص مطرح دیگر نیز در این مراسم شرکت خواهند کرد.

جاناتان ایو نیز در تاریخ ۱۵ اکتبر برای سخنرانی به روی استیج خواهد رفت.

در حالی که این رویداد یک نوع دیگر از کنفرانس سالانه تجارت مجله است، این سالگرد ویژه یک تمرکز برگشت پذیر و همچنین تفسیرات در مورد آینده فناوری را اضافه کرده است

در حال حاضر بلیط بخشی از این کنفرانس که جاناتان ایو در آن صحبت خواهد کرد ۹۹۳ دلار است؛ قیمت ها پس از ۲۰ آگوست افزایش خواهد یافت.

Ive گذشته ی طولانی با اپل دارد. او در سال ۱۹۹۲  پس از انجام مشاوره با این شرکت به طور کامل به کار خود ادامه داد و با طراحی اصلی بر روی بسیاری از محصولات کلیدی مانند آیفون ها و آیپدها استحدام شد. او مسئولیت خود را در طی سالهای مختلف تغییر داد؛ به عنوان مثال در سال ۲۰۱۲، او  به مدیریت برخی از طراحی های رابط کاربری “اپل” پرداخت.

در مه ۲۰۱۵ او به مقام “مدیریت ارشد طراحی اصلی” ارتقا یافت. البته اپل در دسامبر سال ۲۰۱۷، مدیریت تیم طراحی شرکت را تغییر داد.

ارسال نظر