۴ تیر ۱۳۹۸

راه حل رفع ارور Unable to Verify Update هنگام آپدیت iOS

راه حل رفع ارور Unable to Verify Update هنگام آپدیت iOS

اگر در هنگام آپدیت سیستم عامل دیوایس خود با پیغام Unable to Verify Update روبرو شده‌اید، مطمئنا قادر به آپدیت نبوده‌اید و این مسئله برای شما آزار دهنده شده است.  در این پست، راه حل رفع ارور Unable to Verify Update هنگام آپدیت iOS را برای شما مطرح می‌کنیم.

سرعت پاسخگویی پایین سرورهای اپل

اگر در اوایل عرضه نسخه جدید با این پیغام خطا روبرو شده اید، به احتمال زیاد مشکل از سرورهای اپل و شلوغی آن است. از آنجا که نسخه جدید آپدیت‌ها عموما شب (به وقت تهران) منتشر می‌شود، به شما پیشنهاد می‌کنیم که عملیات آپدیت را به صبح روز بعد (بین ساعت ۷ تا ۱۰) موکول نمایید.

 

دیوایس خود را هارد ریست کنید

اگر مدام با این خطا مواجه می‌شوید، آیفون یا آیپد خود را هارد ریست کنید. به این ترتیب امکان برطرف شدن این ارور تا حد زیادی بالا می‌رود. (آموزش هارد ریست)

با قند شکن عملیات را دوباره تکرار کنید

گاهی ممکن است اپل ip شما را تشخیص دهد و چون ما تحریمیم از این جهت به مشکل بر میخوریم و حتما vpn‌ رو هم تست کنید.

 

اگر همچنان مشکل دارید، از طریق آیتونز آپدیت کنید

آخرین ورژن آیتونز را دانلود کرده، دستگاه را از طریق کابل به سیستم متصل نموده و روی دکمه Update کلیک کنید. به این ترتیب آیفون شما از این طریق آپدیت می‌شود، اما بسته به سرعت اینترنت، زمان نسبتا زیادی صرف خواهد شد.

اگر فایل فریمور مربوطه را دانلود کرده‌اید، با نگه داشتن دکمه Shift در ویندوز یا Alt در مک، روی دکمه Update کلیک کرده و آدرس فایل را به آن بدهید. به این ترتیب دیوایس شما از این طریق آپدیت می‌شود و دیگر با پیغام Unable to Verify Update روبرو نخواهید شد.

برچسب ها:
ارسال نظر