برترین اپلیکیشن‌های رایگان شده‌ی شنبه ۱۷ شهریور ۹۷

0 530

روزانه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مربوطه جهت جذب مخاطب و گاهاً تبلیغ اپلیکیشن‌شان، تنها برای مدّت محدودی جهت دانلود و نصب «رایگان» می‌شوند. معرفی و پرداختن به همۀ این اپلیکیشن‌ها از عهدۀ و توانایی ما خارج بوده و ما در ایران اپل سعی داریم تا با انتخاب و گلچین برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده در هر روز را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید که تمام اپلیکیشن‌هایی که معرفی می‌شوند در زمان ارسال این مطلب رایگان بوده‌اند و ما از موعد به پایان رسیدن رایگان بودن آن‌ها بی‌خبر هستیم؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مورد نظر اقدام بفرمایید.

Purely Vegan

طرز تهیه‌ی انواع غذاهای گیاهی

چنانچه درحال حاضر سبک زندگی گیاهی و گیاه‌خواری را پیش گرفته‌اید و یا اینکه صرفاً مایل به ایجاد تنوع در طعم همیشگی غذاهای خود و ایجاد تغییر در رژیم غذایی خود هستید، Purely Vegan هوای شما را دارد. تنها با چند کلیک ساده قادر خواهید بود به طرز تهیۀ بیش از ۶۰ نوع غذای گیاهی در دسته‌بندی‌های مختلف که شامل: صبحانه، مخلفات، سوپ، سالاد، نان و غذاهای اصلی می‌شود، دسترسی پیدا کنید. دستورات به‌گونه‌ای طراحی و نوشته شده‌اند تا ساده، آسان و سریع بوده و برای هر آشپزی در هر سطحی مناسب باشند. Purely Vegan همچنین این امکان را دارا بوده که با کشیدن صفحه به طرفین، در بین دستورات به گشت‌وگذار بپردازید، به لینک خرید مواد مورد نیاز دسترسی داشته باشید و نیز امکان اشتراک‌گذاری دستور کامل از طریق Messages، AirDrop و یا ایمیل را داشته باشید. دستورات غذایی جدید نیز هر چند مدت یکبار به اپلیکیشن اضافه می‌شوند. اگر که دورادور هم به غذاهای گیاهی علاقه‌مند هستید، این اپلیکیشن گزینۀ مناسبی برای استفاده می‌باشد. اما اگر که عادات غذایی سخت و مخصوص‌به‌خود را دارید، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۱٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۹۰ مگابایت

Days Photo Journal

ساخت آلبوم تصاویر

Days Photo Journal راهی آسان جهت ضبط و جمع‌آوری تصاویر از لحظات خاطره‌انگیز را در اختیار شما قرار می‌دهد. هر تصویر یا ویدیوی ورودی به اپلیکیشن می‌تواند با هرچه که در ذهن دارید حاشیه‌نویسی شود. قادر هستید تا به محتوای خود تاریخ و زمان و یا هشتگ جهت سهولت در بازیابی آن‌ها اضافه کنید. محتوا امکان اشتراک‌گذاری، تهیۀ نسخه پشتیبان و یا بازیابی شوند. اپلیکیشن همچنین دارای قابلیت محافظت از محتوا از طریق رمزگذاری و همچنین اعلانات روزانه می‌باشد. اگر که همیشه می‌خواستید آلبوم تصاویر از لحظات مختلف خود تهیه کنید، این اپلیکیشن گزینۀ مناسبی برای استفاده می‌باشد. اما اگر که از یک اپلیکیشن تهیه آلبوم انتظار امکانات بیشتری دارید، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۱٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۶۸ مگابایت

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ