۴ تیر ۱۳۹۸

برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی شنبه ۶ مرداد ۹۷

برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی شنبه ۶ مرداد ۹۷

روزانه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مربوطه جهت جذب مخاطب و گاهاً تبلیغ اپلیکیشن‌شان، تنها برای مدّت محدودی جهت دانلود و نصب «رایگان» می‌شوند. معرفی و پرداختن به همۀ این اپلیکیشن‌ها از عهدۀ و توانایی ما خارج بوده و ما در ایران اپل سعی داریم تا با انتخاب و گلچین برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده در هر روز را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید که تمام اپلیکیشن‌هایی که معرفی می‌شوند در زمان ارسال این مطلب رایگان بوده‌اند و ما از موعد به پایان رسیدن رایگان بودن آن‌ها بی‌خبر هستیم؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مورد نظر اقدام بفرمایید.


DayCost Pro

مدیریت آسان مخارج

در کمتر از چند ثانیه به‌آسانی مخارج خود را در DayCost Pro  ثبت کنید. تنها کافیست صفحه را به پایین بکشید، یک موضوع انتخاب کنید، مقدار خرج‌شده را وارد کنید و جهت ثبت، صفحه را به بالا بکشید. همچنین قادر خواهید بود تا نوع پرداخت، تصویر و یا یادداشتی به‌عنوان ضمیمه به مخارج ثبت‌شده‌ی خود اضافه کنید. از دیگر مزایای اپلیکیشن می‌توان به قابلیت رمزگذاری، پشتیبانی از آی‌کلود و امکان ایجاد موضوعات دلخواه اشاره کرد. بهترین بخش اپلیکیشن امکان ثبت مخارج از طریق ویجت اپل واچ می‌باشد که اگر به‌دنبال اپلیکیشنی مناسب برای مدیریت مخارج هستید که قابلیت شخصی‌سازی داشته و هرگونه که علاقه‌مند هستید میتوانید از آن استفاده کنید، این اپلیکیشن گزینۀ مناسبی برای استفاده می‌باشد.

رایگان‌شده از قیمت ۲٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۳۷ مگابایت

Preposition Builder Master

ساخت جملات با استفاده از قراردادن حروف اضافه

Preposition Master به شما کمک می‌کند توانایی‌های زبانی خود را با روشی سرگرم‌کننده بهبود ببخشید. در هر مرحله از بازی شما با یک جملۀ ناقص و تعدادی حرف اضافه روبرو می‌شوید. پیش از پایان زمان بازی، با کلیک بر روی حرف اضافه‌ی مناسب، آن را در جایگاه خود در جمله قرار دهید. هر اشتباه باعث کسر زمان شما می‌شود، پس سعی کنید تا در عین دقت، سریع عمل کنید. این بازی همچنین قابلیت بازی به‌صورت آنلاین و چند نفره، رده‌بندی و جوایز را نیز دارا می‌باشد. دارای سطوح مختلف و مناسب برای تمام سنین. اگر که تمایل به بهبود توانایی‌های زبانی خود یا کودک خود دارید، این اپلیکیشن گزینۀ مناسبی برای استفاده می‌باشد. امّا اگر که علاقه‌مند به رقابت بیشتر هستید، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۱٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۳۷ مگابایت

ارسال نظر