برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی چهارشنبه ۳ مرداد ۹۷

0 166

روزانه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مربوطه جهت جذب مخاطب و گاهاً تبلیغ اپلیکیشن‌شان، تنها برای مدّت محدودی جهت دانلود و نصب «رایگان» می‌شوند. معرفی و پرداختن به همۀ این اپلیکیشن‌ها از عهدۀ و توانایی ما خارج بوده و ما در ایران اپل سعی داریم تا با انتخاب و گلچین برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده در هر روز را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید که تمام اپلیکیشن‌هایی که معرفی می‌شوند در زمان ارسال این مطلب رایگان بوده‌اند و ما از موعد به پایان رسیدن رایگان بودن آن‌ها بی‌خبر هستیم؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مورد نظر اقدام بفرمایید.

Mini Watch Games

مجموعه بازیهای سرگرمکننده برای اپل واچ

مینی‌بازی‌های اپل واچ هر زمان که بخواهید در اختیار شما هستند. ۲۳ بازی مختلف برای اپل واچ و یا آیفون برای سرگرم‎کردن شما در مواقعی که درحال انتظار هستید و یا زمان شما مناسب پرداختن به بازی‌های دیگر نمی‌باشد، طراحی و توسعه‌داده شده‌اند. انواع سبک‌های مختلف بازی نظیر بازی‌های پازلی و فکری و بازی‌های اکشن و غیره در این مجموعه بازی گنجانده شده‌اند. بر روی آیفون، بعضی بازی‌های به‌تبع امکانات و کنترلرهای بهتری نسبت به اپل واچ در اختیار شما می‌گذارند. اگر که به‌راحتی بی‌حوصله و خسته می‌شوید و نیاز دارید خود را مشغول کاری کنید، این بازی گزینۀ مناسبی برای استفاده می‌باشد. امّا اگر که اپل واچ ندارید، هرچند بازی‌ها قابل اجرا بر روی آیفون نیز می‌باشند، امّا برای اپل واچ طراحی‌شده‌اند؛ استفاده از این بازی سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۲٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۷۴ مگابایت

Basic Calculator Pro

تمرکز بر روی محاسبات با این ماشینحساب

رابط کاربری Basic Calc. خالی از هرگونه گزینه‌ها، دکمه‌های حواس‌پرت‌کن و دستورات غیرضروری می‌باشد. اندازۀ بزرگ کیبورد امکان محاسبۀ ساده‌تر را برای شما فراهم می‌کند. این ماشین‌حساب فرمول‌ها و معادلات را به‌شکل نوشتاری نمایش می‌دهد و محاسبات در بخش تاریخچۀ اپلیکیشن ذخیره می‌شوند. بر روی آیفون، صفحه را از بالا به پایین بکشید تا بخش تاریخچه نمایان شود. بر روی آیپد امّا بخش تاریخچه در سمت چپ صفحه قرار دارد. تاریخچۀ محاسبات قابلیّت ویرایش و یا کپی‌برداری را نیز دارا می‌باشد. اگر که تنها می‌خواهید کار خود را پیش ببرید، این ماشین حساب گزینۀ مناسبی برای استفاده می‌باشد. امّا اگر که نیازمند ماشین حساب مهندسی هستید، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۱٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۲۵ مگابایت

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

جهت خرید لوازم جانبی اپل می توانید از فروشگاه ایران اپل بازدید نمایید. رد کردن