برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی یک‌شنبه ۳۱ تیر ۹۷

0 213

روزانه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مربوطه جهت جذب مخاطب و گاهاً تبلیغ اپلیکیشن‌شان، تنها برای مدّت محدودی جهت دانلود و نصب «رایگان» می‌شوند. معرفی و پرداختن به همۀ این اپلیکیشن‌ها از عهدۀ و توانایی ما خارج بوده و ما در ایران اپل سعی داریم تا با انتخاب و گلچین برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده در هر روز را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید که تمام اپلیکیشن‌هایی که معرفی می‌شوند در زمان ارسال این مطلب رایگان بوده‌اند و ما از موعد به پایان رسیدن رایگان بودن آن‌ها بی‌خبر هستیم؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مورد نظر اقدام بفرمایید.

Primo Do

مدیریت کارها، فعالیّت‌ها و برنامه‌ریزی

این اپلیکیشن می‌تواند به‌لطف امکانات و ویژگی‌های بسیار آن، هرچقدر که می‌خواهید ساده و یا پیشرفته عمل کند. فعالیّت‌ها و کارها می‌توانند شامل تاریخ، لیست، بازکرد، یادآورها و تعداد بی‌شماری از نشان‌ها و برچسب‌ها باشند. همچنین قادر هستید فعالیّت‌ها و کارها را درون پوشه‌ها مرتب‌سازی کنید و یا آن‌ها را در قالب تقویم مشاهده کنید. از مزایای دیگر Primo Do می‌توان به ۲۰ تم و پوستۀ مختلف، رمزگذاری، نشان آیکون دلخواه (Badge) و امکان جست‌وجو اشاره کرد. اگر که از افرادی هستید که علاقه‌مند به برنامه‌ریزی و انجام کارها دارید، این اپلیکیشن گزینۀ مناسبی برای انتخاب می‌باشد. امّا اگر که از چندین دیوایس مختلف استفاده می‌کنید و نیازمند همگام‌سازی بین آن‌ها هستید، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۱٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۱۷ مگابایت

ABC Star

آموزش نوشتن اعداد و الفبای انگلیسی به کودکان

این اپلیکیشن کودک شما را در مسیر درستی از یادگیری نوشتن و تحریر اعداد و الفبای انگلیسی قرار می‌دهد. اعداد، حروف بزرگ و حروف کوچک گزینه‌های پیش‌روی شما برای انتخاب هستند. یک گزینه را انتخاب کنید سپس آیپد خود را به‌دست کودک خود بسپارید تا با کمک راهنمایی‌ها و اشاره‌های صوتی و مجازی بازی، یادگیری تحریر اعداد و الفبا را به‌خوبی فرابگیرید. با پیشرفت کودک در روند یادگیری، یک تخم جانور در گوشۀ صفحه قرار دارد که به‌آرامی رشد کرده و درنهایت از تخم بیرون می‌آید. همچنین قادر هستید تا هر حرف یا عدد را جلو بزنید و سراغ حرف یا عدد موردنظر خود بروید و نیز از چندین رنگ مختلف به‌عنوان رنگ خطوطی که رسم می‌کنید استفاده کنید. اگر که می‌خواهید به کودک خود الفبای انگلیسی یاد دهید، استفاده از این اپلیکیشن گزینۀ مناسبی برای شروع می‌باشد. امّا اگر که به‌دنبال آموزش و تمرین توانایی‌های دیگری به‌غیر از اعداد و حروف هستید، نصب این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

نسخه آیپد: رایگان‌شده از قیمت ۱٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۵۵ مگابایت

Distressed FX

خلق تصاویر هنری و زیبا با استفاده از تصاویر خود

Distressed FX تصاویر عادی و معمولی را به تصاویری هنری و فوق‌العاده مبدّل می‌کند. در این اپلیکیشن قادر هستید تا عکس‌برداری کنید و یا تصویری از گالری به اپلیکیشن وارد کنید. می‌توانید تصاویر خود را برش دهید تا بتوانید بر روی بخشی خاص از تصویر، قبل از اعمال ویرایش، بزرگنمایی کنید. Distressed FX این امکان را به شما می‌دهد تا جلوه‌ها و افکت‌های مات به تصاویر خود اضافه کنید و اندازۀ آن‌ها را تنظیم کنید. قادر هستید تا درکنار نوشته‌ها، فیلترهایی را اضافه کنید و شدت آن‌ها را تنظیم کنید تا بهترین ترکیب را به‌دست بیاورید. اپلیکیشن شامل سایر امکانات ویرایشی نظیر تنظیم نور و روشنایی، کنتراست و میزان خلوص رنگ نیز می‌باشد. همچنین طرح نهایی شما قابل اشتراک‌گذاری از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و ایمیل می‌باشد. اگر که علاقه‌مند به ویرایش تصاویر خود به‌شکل کلاسیک و آثار قرون وسطایی هستید، این اپلیکیشن ابزار مورد نیاز را در اختیار شما قرار داده و گزینۀ مناسبی برای استفاده می‌باشد. امّا اگر که تصاویر سلفی و پرتره را ترجیح می‌دهید، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۰٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۵۹ مگابایت

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

جهت خرید لوازم جانبی اپل می توانید از فروشگاه ایران اپل بازدید نمایید. رد کردن