۴ تیر ۱۳۹۸

برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی شنبه ۳۰ تیر ۹۷

برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی شنبه ۳۰ تیر ۹۷

روزانه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مربوطه جهت جذب مخاطب و گاهاً تبلیغ اپلیکیشن‌شان، تنها برای مدّت محدودی جهت دانلود و نصب «رایگان» می‌شوند. معرفی و پرداختن به همۀ این اپلیکیشن‌ها از عهدۀ و توانایی ما خارج بوده و ما در ایران اپل سعی داریم تا با انتخاب و گلچین برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده در هر روز را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید که تمام اپلیکیشن‌هایی که معرفی می‌شوند در زمان ارسال این مطلب رایگان بوده‌اند و ما از موعد به پایان رسیدن رایگان بودن آن‌ها بی‌خبر هستیم؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مورد نظر اقدام بفرمایید.

Four in a Row

۴ مهره را به یکدیگر وصل کنید تا برنده شوید

Four in a Row جلوه‌ای تازه و مجازی از بازی‌های کلاسیک به شما ارائه می‌دهد. به نوبت با حریف خود وارد رقابت شده و تنها با یک کلیک مهره‌های همرنگ را در ستون‌ها و ردیف‌ها بچینید. هدف بازی جهت برنده‌شدن، ساخت مسیر یا خطی عمودی، افقی و یا مورّب با مهره‌های همرنگ می‌باشد. این بازی را می‌توانید در کنار دوست خود، به صورت آنلاین و یا با حریف کامپیوتری انجام دهید. اگر که علاقه‌مند به بازی‌های و گیم‌پلی‌های ۴تایی هستید، این بازی گزینۀ مناسبی برای استفاده است. امّا اگر که پیچش و دشواری را در بازی ترجیح می‌دهید، استفاده از این بازی سودی به دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۱٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۷۰ مگابایت

 

Art Authority

از مشاهدۀ هزاران قطعۀ هنری لذّت ببرید

این اپلیکیشن یک گالری هنری کامل و اساسی است. پرشده از طراحی‌ها و آثار بیش از ۱۵۰۰ هنرمند از کل دنیا و از زمان کهن تاکنون. با وجود بیش از ۱۰۰هزار نقاشی و طراحی و مجسمه، مشاهدۀ تمامی آثار بسیار زمان‌بر خواهد بود. هر اثر بر روی دیواری مجازی قرار گرفته که با زوم بر روی آن می‌توان جزئیات عظیم اثر را مشاهده کرد. با استفاده از این اپلیکیشن قادر خواهید بود آزادانه به مشاهده بپردازید، آثار را به صورت تصادفی مشاهده کنید و یا برای اثری خاص بر اساس نام هنرمند، مکان و یا دورۀ زمانی جست‌وجو کنید. اگر که علاقه‌مند به هنر و آثار هنری هستید، استفاده از این اپلیکیشن که در دو نسخه برای آیفون و آیپد موجود می‌باشد را از دست ندهید. امّا اگر که مشاهدۀ آثار را به صورت واقعی و از نزدیک ترجیح می‌دهید، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

نسخه آیفون: رایگان‌شده از قیمت ۴٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۲۷ مگابایت

نسخه آیپد: رایگان‌شده از قیمت ۹٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۱۷۸ مگابایت

Vocre Voice & Text Translator

مکالمه و برقراری ارتباط با هر زبان

Vocre به شما کمک خواهد کرد تا با هر زبانی بتوانید به‌صورت آنی در زبانی دیگر به مکالمه بپردازید. زبان ورودی و خروجی را انتخاب کرده و شروع به ترجمه کنید. پس از آن می‌توانید متن تشخیص‌داده‌شده را ویرایش کنید. نتایج ترجمه به‌سرعت به‌صورت متنی و در صورت در دسترس بودن، به‌صورت شنیداری به نمایش درمی‌آیند. این اپلیکیشن درکل از ۵۹ زبان پشتیبانی می‌کند که ترجمۀ زبان فارسی آن فقط به صورت متنی بوده و ترجمۀ شنیداری آن فعلاً در دسترس نمی‌باشد. اگر هنگام سفر یا کار، زمان برای شما اهمیّت دارد، این مترجم ترجمه‌های سریع در اختیار شما قرار می‌دهد. امّا اگر در هنگام سفر، دسترسی به اینترنت ندارید، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۴٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۵۲ مگابایت

ارسال نظر