۲۶ تیر ۱۳۹۸

برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی پنجشنبه ۲۸ تیر ۹۷

برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی پنجشنبه ۲۸ تیر ۹۷

روزانه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مربوطه جهت جذب مخاطب و گاهاً تبلیغ اپلیکیشن‌شان، تنها برای مدّت محدودی جهت دانلود و نصب «رایگان» می‌شوند. معرفی و پرداختن به همۀ این اپلیکیشن‌ها از عهدۀ و توانایی ما خارج بوده و ما در ایران اپل سعی داریم تا با انتخاب و گلچین برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده در هر روز را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید که تمام اپلیکیشن‌هایی که معرفی می‌شوند در زمان ارسال این مطلب رایگان بوده‌اند و ما از موعد به پایان رسیدن رایگان بودن آن‌ها بی‌خبر هستیم؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مورد نظر اقدام بفرمایید.

SpriteBox Coding

یادگیری برنامه‌نویسی با بازی

SpriteBox Coding بستری خاص از بازی است که به افراد علاقه‌مند به برنامه‌نویسی کمک می‌کند انواع کدها و دستورات را در حین بازی‌کردن فرابگیرند. در این بازی موظّف هستید تا به تعمیر موشک خراب خود بپردازید. در همین راه شما با مسائل مختلفی مواجه می‌شوید که به راحتی با چند کد مفهومی سادۀ برنامه‌نویسی قادر به پشت‌سر گذاشتن آن‌ها خواهید بود. در این بازی تمامی مفاهیم کلی زبان برنامه‌نویسی Swift نظیر انواع پارامترها، حلقه‌ها و دستورات به شما معرفی می‌شوند. این بازی شامل ۷۰ مرحلۀ فکری بوده که اگر علاقه‌مند به یادگیری زبان برنامه‌نویسی Swift و کدنویسی هستید، این بازی گزینۀ مناسبی برای انتخاب هست. امّا اگر که آموزش مستقیم و تئوری را ترجیح می‌دهید، نصب این بازی سودی به دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۴٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۱۷۰ مگابایت

YoWindow Weather

اطلاع از وضع هوا

YoWindow تماماً حول محور بررسی و اطلاع‌یافتن از اوضاع آب و هوا می‌باشد. در این اپلیکیشن با نگاهی کوتاه به زمان، دمای هوا و شرایط مربوط به آن روبرو هستید. در محیط کار این اپلیکیشن با کشیدن صفحه از سمت چپ به راست زمان و روز را به جلو ببرید تا از تغییرات و جزئیات وضع هوا در روزها و ساعات آتی باخبر شوید. YoWindow شامل جزئیات وضع هوا تا ۷ روز و همچنین ۶ تصویر پس‌زمینۀ متفاوت می‌باشد. اگر می‌خواهید قبل از خروج از خانه یا محل کار و یا قبل از سفر از جزئیات وضع هوا باخبر شوید، YoWindow به کمک شما می‌آید. YoWindow این امکان را به شما می‌دهد تا جزئیات حال و آیندۀ وضع هوا را با تصاویر و صحنه‌های انیمیشنی زیرنظر بگیرید. برای مثال اگر هوا بارانی است، در صفحۀ اصلی YoWindow نیز شاهد بارش باران هستید. اگر که بیش از اطلاع از دمای هوا در روزهای مختلف هفته از یک اپلیکیشن هواشناسی انتظار دارید، این اپلیکیشن گزینۀ مناسبی برای انتخاب است. امّا اگر که تنها به اطلاعات ضروری از وضع هوا نیاز دارید، با وجود انیمیشن‌ها و صداهای مختلف، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت. YoWindow تنها یکبار در سال از قیمت ۲٫۹۹ دلار برای مدتی محدود رایگان می‌شود.

رایگان‌شده از قیمت ۲٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۷۰ مگابایت

Sweet Factory Prime

تولید خوراکی در کارخانه

به عنوان یک کارگر در خط تولید خوراکی‌های شیرین در کارخانه، باید سریع باشید و روی سفارشات و ترتیب آماده‌سازی آن‌ها تمرکز داشته باشید تا چرخ کارخانه به خوبی بچرخد. مواد مورد نیاز از طریق ۳ لوله تحت کنترل شما قرار می‌گیرند. شما باید با کلیک بر روی سمت چپ و راست صفحه، دو مادۀ مورد نیاز را با یکدیگر مخلوط کنید. یک حرکت اشتباه کافی است تا گیم اور شوید. این بازی شامل ۱۴ نوع خوراکی که قفل آن‌ها باید باز شود، می‌باشد. اگر که علاقه‌مند به رقابت برای کسب رتبه‌های بالا هستید، این بازی گزینۀ خوبی برای استفاده می‌باشد. امّا اگر که از بازی انتظار مفهوم‌های عمیق دارید و در این بازی هیچگونه افزایش قدرت و تنوعی در گیم‌پلی آن مشاهده نمی‌کنید، نصب این بازی سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۱٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۵۳ مگابایت

 

ارسال نظر