برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷

0 169

روزانه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مربوطه جهت جذب مخاطب و گاهاً تبلیغ اپلیکیشن‌شان، تنها برای مدّت محدودی جهت دانلود و نصب «رایگان» می‌شوند. معرفی و پرداختن به همۀ این اپلیکیشن‌ها از عهدۀ و توانایی ما خارج بوده و ما در ایران اپل سعی داریم تا با انتخاب و گلچین برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده در هر روز را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید که تمام اپلیکیشن‌هایی که معرفی می‌شوند در زمان ارسال این مطلب رایگان بوده‌اند و ما از موعد به پایان رسیدن رایگان بودن آن‌ها بی‌خبر هستیم؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مورد نظر اقدام بفرمایید.

Watered

بهبود سلامت با اطمینان از مصرف کافی آب

کمبود آب می‌تواند اثری خواب‌آور بر روی بدن انسان برجای بگذارد. Watered اپلیکیشنی‌ست جهت مدیریت مصرف آب توسط یادآورهای قابل شخصی‌سازی. هر لیوان آبی که مصرف می‌کنید تنها با یک کلیک قابل ثبت در اپلیکیشن است. نشان روی آیکون اپلیکیشن (Badge) و یا ویجت موجود در اپل واچ، به شما میزان پیشرفت در مسیر هدف روزانه را نشان می‌دهد. واحدهای اندازه‌گیری متنوّع، نمودار مصرف و ۱۶ تم رنگی از جمله ویژگی‌های دیگر این اپلیکیشن به شمار می‌آیند. اگر که به راحتی آب بدن خود را از دست می‌دهید و احساس خشکی می‌کنید این اپلیکشن گزینۀ مناسبی برای انتخاب است. امّا اگر به مصرف و مدیریت آب مصرفی خود اهمیّت نمی‌دهید، استفاده از این اپلیکشن سودی برای شما به دنبال نخواهد داشت.

رایگان شده از قیمت ۱٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۳۷ مگابایت

Chroma Keyboard

تغییر رنگ کیبورد

این اپلیکیشن تماماً حول محور درخشندگی و زیبندگی است. این کیبورد سوم شخص با کپی‌برداری از پالت رنگ‌های RBG، به شما اجازه می‌دهد با چهره‌ای دیگر از کیبورد به نوشتن بپردازید. چندین نوع رنگ و بررسی املای لغات (انگلیسی) از دیگر مزایا این کیبورد می‌باشد. اگر به کیبوردی که به زیبایی کیبورد پیش‌فرض ایفون است علاقه‌مندید این اپلیکشن گزینۀ مناسبی برای انتخاب است. اما اگر از استفاده از کیبوردهای سوم شخص لذت نمی‌برید، استفاده از این اپلیکشن سودی برای شما به دنبال نخواهد داشت.

رایگان شده از قیمت ۰٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۱۸ مگابایت

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ