برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی شنبه ۲۳ تیر ۹۷

0 163

روزانه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مربوطه جهت جذب مخاطب و گاهاً تبلیغ اپلیکیشن‌شان، تنها برای مدّت محدودی جهت دانلود و نصب «رایگان» می‌شوند. معرفی و پرداختن به همۀ این اپلیکیشن‌ها از عهدۀ و توانایی ما خارج بوده و ما در ایران اپل سعی داریم تا با انتخاب و گلچین برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده در هر روز را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید که تمام اپلیکیشن‌هایی که معرفی می‌شوند در زمان ارسال این مطلب رایگان بوده‌اند و ما از موعد به پایان رسیدن رایگان بودن آن‌ها بی‌خبر هستیم؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مورد نظر اقدام بفرمایید.

  1. The Hit List

مرتبسازی بینظمیها و هرجومرجهای زندگی روزانه

این اپلیکیشن تمام چیزی که از یک اپلیکیشن برنامه‌ریزی انتظار می‌رود را دارا است. از لیست خرید روزانه گرفته تا قراردادهای بزرگ کاری از ویژگی‌های عمدۀ آن به حساب می‌آیند. با کمک این اپلیکیشن قادر خواهید بود تا برای هر موضوعی یک سرلیست و چندین لیست به صورت زیرمجموعه‌ای اضافه کنید. فعالیّت‌ها قابل تغییر ترتیب، مرتب‌سازی بر اساس آیتم‌های مختلف و یا علامت‌گذاری هستند تا کار پیدا کردن فعالیت مورد نظر به سادگی و به سرعت انجام گیرد. The Hist List همچنین برای سیستم عامل مک نیز در دسترس بوده که می‌توان اطلاعات را در بین این دو پلتفرم همگام‌سازی کرد.

رایگان شده از قیمت ۱۹٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۱۱ مگابایت

 

  1. Calendarium

اطلاع از از وقایع تاریخی و رویدادهای رخ داده در هر روز

ممکن است افراد زیادی به یادگیری مطلبی جدید در هر روز علاقه‌مند باشند. Calendarium اپلیکیشنی است که به شما کمک می‌کند گذشته را در زمان حال زندگی کنید. در محیط کار این اپلیکیشن در بخش بالایی صفحه تاریخ روز، چندمین هفتۀ سال، اوقات طلوع و غروب خورشید، تعداد روزهای گذشته و مانده در سال نمایش داده شده است. در بخش پایینی امّا می‌توان تمام وقایع تاریخی و رویدادها و تعطیلاتی که در گذشته در این روز اتّفاق افتاده‌اند را مشاهده کنید. بر روی هر رویداد یک بار بزنید و نگه دارید تا رویداد مورد نظر را با دوستان خود در توییتر، فیسبوک، اس‌ام‌اس یا ایمیل به اشتراک بگذارید.

رایگان شده از قیمت ۰٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۵۸ مگابایت

 

  1. Linia

رنگهای خواستهشده را بههم وصل کنید تا مسیر را بازسازی کنید

گیم‌‌پلی این بازی به‌طرز شاداب‌کننده‌ای منحصربفرد است. کار شما در این بازی بازسازی مسیر رنگی گفته شده توسط بازی و دنبال کردن و هماهنگ کردن اشکال رنگی می‌باشد. بدین‌گونه که یک ترتیب رنگی در بالای صفحه به شما داده می‌شود و شما باید این ترتیب رنگ را در اشکال رنگی که در مرکز صفحه قرار دارند اجرا و تنظیم کنید. بازی آن‌جا با دشواری روبرو می‌شود که اشکالی که باید تنظیم شوند بر روی جای خود ثابت نیستند و مدام درحال تغییر جا، تغییر شکل، دور یکدیگر چرخیدن و غیره هستند. این بازی دارای ۸۰ مرحله بوده که چگونگی شکل دادن به این اشکال براساس رنگ‌های خواسته شده تماماً به شما بستگی دارد.

رایگان شده از قیمت ۱٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۸۷ مگابایت

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ