۴ تیر ۱۳۹۸

برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی چهارشنبه ۷ شهریور ۹۷

برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی چهارشنبه ۷ شهریور ۹۷

روزانه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مربوطه جهت جذب مخاطب و گاهاً تبلیغ اپلیکیشن‌شان، تنها برای مدّت محدودی جهت دانلود و نصب «رایگان» می‌شوند. معرفی و پرداختن به همۀ این اپلیکیشن‌ها از عهدۀ و توانایی ما خارج بوده و ما در ایران اپل سعی داریم تا با انتخاب و گلچین برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده در هر روز را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید که تمام اپلیکیشن‌هایی که معرفی می‌شوند در زمان ارسال این مطلب رایگان بوده‌اند و ما از موعد به پایان رسیدن رایگان بودن آن‌ها بی‌خبر هستیم؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مورد نظر اقدام بفرمایید.

Ellie’s TV

گلچینی از ویدیوها و فیلم‌های مناسب کودکان

Ellie’s TV شامل مجموعه‌ای از ویدیوها و فیلم‌های دست‌چین‌شده و مرتب‌شده براساس سن و جمع‌آوری‌شده مستقیماً از سرویس یوتیوب می‌باشد. این اپلیکیشن کامل به‌دور از انواع لینک‌ها و محتوای نامناسب بوده و می‌توانید با خیال راحت از سرگرم‌شدن کودک خود در فضایی امن با این اپلیکیشن اطمینان حاصل کنید. محتوای این اپلیکیشن شامل برنامه‌های شبکه‌ها و سرویس‌های مربوط به کودکان مانند: Sesame Street, Disney, Pixar, PBS, and Nickelodeon و غیره بوده، که به‌طور مداوم درحال اضافه‌شدن محتوای جدید و بیشتر نیز می‌باشد. اگر که والد هستید و از محتوایی که سرویس‌های اشتراک‌گذاری مانند یوتیوب ممکن است در اختیار کودک شما قرار دهد هراس دارید، این اپلیکیشن گزینه‌ی مناسبی برای استفاده می‌باشد. اما اگر که کودک شما سن بیشتری از محتوای این‌چنینی دارد، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

 

رایگان‌شده از قیمت ۴٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۱۶ مگابایت

Reeder 3

جمع‌آوری اخبار و مقالات مورد علاقه از سطح اینترنت

Reeder 3 وظیفه‌ی جمع‌آوری اخبار و مقالات روزانه از منابع و سایت‌های مورد علاقه‌ی شما را بر عهده دارد. این اپلیکیشن قابلیت جمع‌آوری محتوا از سایر حساب‌های فیدخوان شما مانند: Feedbin، Feedly، Feed Wrangler، Newsblur و Instapaper را جهت دسترسی آسان‌تر نیز دارا می‌باشد. امکانات حسی (Gesture) کاربردی به شما امکان گشت‌وگذار در مقالات، امکان افزودن به علاقه‌مندی‌ها و یا اشتراک‌گذاری را می‌دهد. همچنین اپلیکیشن شامل ۵ تم یا پوسته‌ی مختلف نیز می‌باشد. چنانچه علاقه‌مند به سازمان‌دادن مطالعه و جمع‌آوری بهتر محتوای آنلاین خود هستید، این اپلیکیشن گزینه‌ی مناسبی برای استفاده می‌باشد. اما اگر که سرویس‌های فیدخوان و RSS را ترجیح نمی‌دهید، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۴٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۱۲ مگابایت

ارسال نظر