۲۶ تیر ۱۳۹۸

برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۹۷

برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۹۷

روزانه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مربوطه جهت جذب مخاطب و گاهاً تبلیغ اپلیکیشن‌شان، تنها برای مدّت محدودی جهت دانلود و نصب «رایگان» می‌شوند. معرفی و پرداختن به همۀ این اپلیکیشن‌ها از عهدۀ و توانایی ما خارج بوده و ما در ایران اپل سعی داریم تا با انتخاب و گلچین برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده در هر روز را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید که تمام اپلیکیشن‌هایی که معرفی می‌شوند در زمان ارسال این مطلب رایگان بوده‌اند و ما از موعد به پایان رسیدن رایگان بودن آن‌ها بی‌خبر هستیم؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مورد نظر اقدام بفرمایید.

Vittle

تبدیل آیپد به تخته وایت‌برد

Vittle ابزاری خلاقانه و قدرتمند می‌باشد. این اپلیکیشن شما را قادر می‌سازد تا محتوای باکیفیت و شخصی را به‌صورت تصویر و یا ویدیو خلق کرده و از طریق راه‌های مختلف به اشتراک بگذارید. تصاویر خلق‌شده را به گالری دیوایس منتقل کنید و با کمک امکاناتی که Vittle در اختیار شما قرار می‌دهد شروع به حاشیه‌نویسی در تصاویر کنید. محتوا امکان تغییر اندازه و بزرگنمایی داشته و قادر هستید تا با فیلمبرداری از صفحه مراحل رسم و یا توضیحات اضافی مطالبی که می‌نویسید یا رسم می‌کنید را به‌صورت کامل به بینندگان خود نشان دهید. ویدیوها می‌توانند ذخیره و یا بر روی یوتیوب به اشتراک گذاشته شوند. چنانچه معلم و یا شاگرد هستید و یا محتوا جهت اشتراک با دیگران در دست دارید، Vittle این امکان را برای شما فراهم آورده است. امّا اگر که به آیپد دسترسی ندارید، با توجه به سازگاری این اپلیکیشن تنها با آیپد، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۹٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۲۳ مگابایت

Push Ups

تمارین و حرکات ورزشی حرفه‌ای

Push Ups یک برنامه‌ی ۱۰ هفته‌ای، به‌صورت ۳ روز در هفته و ۱۰ دقیقه در هر روز را شامل می‌شود که به شما کمک می‌کند به‌صورت پیوسته از صفر تا صد تمارین ورزشی را انجام دهید. اپلیکیشن شامل ۳ سطح بوده که قابلیت تنظیم‌شدن با وضعیت و سطح آمادگی بدنی شما را دارا می‌باشد. Push Ups همچنین شامل راهنمای صوتی، نمادهای دست‌یابی و موفقیت در عملکرد و امکان اشتراک‌گذاری آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی و امکان گوش‌کردن به موسیقی در هنگام تمرین نیز می‌باشد. اگر که علاقه‌مند به ساخت عضله و تناسب اندام هستید و وقت کافی برای باشگاه‌های ورزشی ندارید، این اپلیکیشن گزینۀ مناسبی برای استفاده می‌باشد.

رایگان‌شده از قیمت ۱٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۹۱ مگابایت

ارسال نظر