۴ تیر ۱۳۹۸

برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی یک‌شنبه ۲۸ مرداد ۹۷

برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی یک‌شنبه ۲۸ مرداد ۹۷

روزانه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مربوطه جهت جذب مخاطب و گاهاً تبلیغ اپلیکیشن‌شان، تنها برای مدّت محدودی جهت دانلود و نصب «رایگان» می‌شوند. معرفی و پرداختن به همۀ این اپلیکیشن‌ها از عهدۀ و توانایی ما خارج بوده و ما در ایران اپل سعی داریم تا با انتخاب و گلچین برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده در هر روز را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید که تمام اپلیکیشن‌هایی که معرفی می‌شوند در زمان ارسال این مطلب رایگان بوده‌اند و ما از موعد به پایان رسیدن رایگان بودن آن‌ها بی‌خبر هستیم؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مورد نظر اقدام بفرمایید.

Videomator

ویرایش و زیباسازی ویدیو و کلیپ با اعمال رنگ‌ها و فیلترها

Videomator تقریباً از چیزی که هست آسان‌تر نمی‌توانست باشد. تمامی فیلترها و گزینه‌های مربوط به رنگ به‌صورت دسته‌بندی‌شده در صفحه موجود می‌باشند. با کلیک یا تَپ بر روی هر دسته‌بندی، منوی ثانویه‌ای برای شما باز می‌شود که به شما امکان انتخاب فیلتر یا گزینه‌ی مربوط به رنگ می‌دهد. تمامی تغییرات اعمال‌شده به‌صورت زنده و آنی انجام می‌شوند و تنها کافی‌ست سوژه‌ی خود را آماده کنید و با دوربین خود شروع به فیلم‌برداری کنید. Videomator شامل ۳۱۷ افکت از پیش‌آماده می‌باشد. اگر که علاقه‌مند به تنوّع گسترده‌ای از فیلترها و گزینه‌های مربوط به رنگ هستید، این اپلیکیشن گزینۀ مناسبی برای استفاده می‌باشد. امّا اگر که نیازمند برش و ایجاد کات و افکت‌های مربوط به تغییر صفحه هستید، استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۰٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۱۰ مگابایت

Textedit+

یادداشت‌برداری و ویرایش متن

Textedit+ راحتی و روان‌بودنی را که از یک اپلیکیشن ویرایش متن انتظار می‌رود را در اختیارتان می‌گذارد. با حساب آیکلود همگام‌سازی می‌شود و دسترسی کاملی به یادداشت‌ها و اسناد شما فراهم می‌آورد. هنگام ویرایش متون، با وجود کیبورد مخصوص که به شما امکان جابه‌جایی محل نوشتن (Cursor) با دکمه‌های کیبورد را می‌دهد، به‌راحتی می‌توانید به ویرایش بپردازید. این اپلیکیشن مطمئناً امکانات دیگری نظیر گزینه‌های مختلف نوشتن، شمارنده‌ی حرف و کلمه، تبدیل متن به صدا، گزینه‌های متنوع جهت خروجی‌گرفتن و نیز قابلیت مرتب‌سازی اسناد و مدارک در بین پوشه‌ها می‌باشد. اگرکه نیازمند یک ویرایشگر متن ساده هستید این اپلیکیشن گزینۀ مناسبی برای برای استفاده می‌باشد. امّا اگر که به ویرایشگر پیشرفته‌تری احتیاج دارید استفاده از این اپلیکیشن سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۳٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۸۰ مگابایت

Multiplection Flash Cards Games

یادگیری و تقویت مهارت‌های ریاضی برای کودکان

این بازی از محتوای آموزشی و تقویتی مثبت و مفیدی برخوردار است. به کودک شما کمک می‌کند تا با سرگرم‌شدن با بازی‌های فکری متنوع مهارت ضرب ریاضی را فرابگیرد. قادر خواهید بود تا محدودۀ مناسب اعداد را با توجه به سطح توانایی‌های کودک انتخاب کنید. با انتخاب هر محدوده‌ای با کلیک بر روی هر عدد در تساوی، گویندۀ بازی آن‌ها را برای کودک قرائت می‌کند. بعد از هر دور بازی، کودک به عنوان جایزه و پاداش بازخورد مثبت و بادکنک برای ترکاندن اهدا می‌کند. راهنماها در تمام طول بازی در دسترس هستند و گزینه‌های «نشانم بده» و «نگاه دزدکی» از ویژگی‌هایی هستند که شرایط بازی را برای کودکان کم‌سن‌تر آسان‌تر می‌کند. اگر که والد و یا معلم هستید و قصد دارید فرزند یا شاگردان خود را نسبت به ریاضی علاقه‌مندتر کنید، این بازی گزینۀ مناسبی برای انتخاب می‌باشد. امّا اگر قصد دارید مهارت‌هایی به‌غیر از ضرب به کودک بیاموزید، این بازی سودی به‌دنبال نخواهد داشت.

رایگان‌شده از قیمت ۳٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۴۶ مگابایت

 

 

 

ارسال نظر