پیش‌از اکران فیلم، بازی را امتحان کنید؛ معرفی بازی Teen Titans Go

0 106

انیمیشن Teen Titans جمعه‌ی همین هفته قرار است بر روی صفحه‌ی نقره‌ای سینماها با عنوان “Teen Titans Go! To the Movies.” اکران و فروش خود را آغاز کند. امّا قبل از اکران انیمیشن می‌توانید ساعاتی با بازی این انیمیشن خود را سرگرم کنید.

به دنبال بازی Teeny Titans، در این بازی نیز شاهد مراحل رازآلود هستیم تا قهرمانان بازی به‌کار گرفته شوند. به‌عنوان بازیکن باید بتوانید با کمک کاراکترهای بازی به رمز این بازی پی ببرید.

با وجود ویژگی مبارزات ۳ به ۳، بازیکنان می‌توانند کاراکتر خود را برای انجام حملات تغییر دهند.

در حالت داستانی می‌توانید از بین کاراکترهای انیمیشن کاراکتر خود را انتخاب کنید تا به‌عنوان شخصیت‌های معروف سایر فیلم‌ها و کامیک‌بوک‌ها نظیر Robin، Raven، Cyborg، Starfire و یا Beast Boy به بازی ادامه دهند. هرکدام از کاراکترهای انتخاب‌شده دیالوگ مخصوص خود را در بازی تکرار می‌کند.

بیش‌از ۹۰ شخصیت و کاراکتر مختلف برای انتخاب موجود است که نظیر شخصیت‌ها و کاراکتراهای شناخته‌شده مانند: Batman، Superman، Wonder Woman و غیره از دنیای سینمایی و کامیک‌بوکی DC Comics می‌باشند. هر شخصیت قابلیت ارتقا و بازشدن قفل ویژگی‌ها و قابلیت‌های بیشتر را دارد.

هرکدام از اعضای گروه می‌توانند به‌گونه‌ای بازطراحی شده و تغییر رنگ دهند. همچنین می‌توانید جهت سرگرمی از ویژگی‌هایی که به دیگر شخصیت‌ها تعلق دارد مانند Bat Signal در مبارزات خود استفاده کنید.

علاوه بر شهر تایتان‌ها، Jump City، بازیکنان قادرند تا به کشف دیگر شهرها مانند Metropolis و گاتهام نیز بپردازند. همچنین می‌توانید با تکمیل و انجام مراحل و مأموریت‌های بازی به تورنومنت‌های بزرگی که در مکان‌هایی مانند تالار عدالت (Hall of Justice) و غار بتمن (Batcave) برگزار می‌شوند، نیز وارد شوید که برای علاقه‌مندان حائز اهمیت می‌باشد.

Teen Titans Go برای آیفون و آیپد طراحی شده که هم‌اکنون با قیمت ۳٫۹۹ دلار برای دانلود در اپستور در دسترس می‌باشد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ