۲۶ آبان ۱۳۹۸

نوت ۱۰ از صفحه نمایش ۶٫۶۶ اینچی بهره خواهد برد

نوت ۱۰ از صفحه نمایش ۶٫۶۶ اینچی بهره خواهد برد

اطلاعات جدیدی از گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ لو رفته و گفته می شود که اندازه نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ احتمالا ۶.۶۶ اینچ خواهد بود.

در حالی که سامسونگ در رابطه با گوشی گلکسی نوت ۱۰ اطلاعاتی را منتشر نکرده است، تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با این فبلت کره ای بوده ایم.

امروز گزارش جدیدی در رابطه با گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ لو رفته که به استفاده از صفحه نمایش ۶٫۶۶ اینچی با نسبت تصویر ۱۹:۹ و باتری ۴۳۰۰ میلی آمپر ساعتی در این گوشی هوشمند اشاره می کند.

نمایشگر این دستگاه در مقایسه با نسخه کنونی، گلکسی نوت ۹ بزرگتر است. گلکسی نوت ۹ به صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی مجهز شده و انرژی آن را یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی تامین می کند. سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ دارای یک باتری ۴۳۰۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود که در مقایسه با باتری گلکسی S10 پلاس، ظرفیت بیشتری دارد.

Note10_NEW

بر اساس گزارش هایی که تا منتشر شده این گوشی هوشمند در نسخه های مختلف روانه بازار می شود. مانند گلکسی S10 5G، شاهد رونمایی از گلکسی نوت ۱۰ ۵G نیز خواهیم بود.

در گزارش جدید اشاره ای به استفاده از دوربین اصلی چهارگانه و یا دوربین درون قلم S Pen نشده است.سامسونگ باید گلکسی نوت ۱۰ را با ویژگی های جذابی روانه بازار کند تا بتواند رقبای چینی خود را شکست دهد.

در گذشته نه چندان دور گزارشی به اینترنت راه پیدا کرده بود که خبر از چیدمان عمودی دوربین اصلی گلکسی نوت ۱۰ می داد. بر اساس شایعات، سامسونگ علاوه بر رونمایی از نسخه استاندارد، مدل پرو این گوشی هوشمند را نیز در معرض دید عموم قرار می دهد. انتظار می رود این محصول دارای نمایشگر بزرگتری در مقایسه با نمونه استاندارد باشد.

منبع: ترنجی

ارسال نظر