دو تبلیغ جدید سامسونگ بعد از معرفی نوت ۹ بر علیه اپل

0 320

دو تبلیغ جدید سامسونگ بعد از معرفی نوت ۹ بر علیه اپل به تازگی منتشر شده و اینبار قدرت و فاقد قلم بودن آیفون های اپل را هدف قرار داده است. مانند همیشه دو آگهی در یک اپل استور و با حضور متخصص اپل و مشتری ساخته شده است و هدف آن بیان کاستی های آیفون های اپل در قسمت قدرت و قلم نسبت به سری galaxy دیوایس های خود است.

آگهی اول

در آگهی اول خانمی که به اپل استور مراجعه کرده است از متخصص اپل سوال می کند که: تفاوت قلم اپل با قلم نوت ۹ و سامسونگ چیست؟! کارمند اپل در جواب میگوید: قلم اپل فقط برای آیپد استفاده می شود. سپس مشتری از او می پرسد: پس برای آیفون از چی استفاده میشه؟! و متخصص در جواب می گوید: انگشت!!

 

آگهی دوم

در آگهی دوم مردی به اپل استور می رود و به کارمند اپل میگوید: گلکسی نوت ۹ واقعا قدرتمند است. و متخصص اپل در پاسخ به او می گوید: میدونی من قدرتو تو چی میبینم؟! به اینکه قفل گوشیتو با استفاده از قابلیت شناسایی چهره (face id) باز کنی. مشتری در پاسخ میگوید: نوت ۹ به خوبی این کارو انجام میده. متخصص اپل میخنده و میگه: عهه نمیدونستم. و دوباره تکرار میکنه: میدونی به نظر من قدرت آیفون تو کدوم قسمته؟! تو آی او اس ۱۲ تو میتونی همزمان با ۳۲ نفر به صورت گروهی با face time مکالمه تصویری داشته باشی. مشتری میگه: چرا باید اینکارو انجام بدم؟!

با انتشار این تبلیغات تحت عنوان “Ingenious” تعداد تبلیغاتی که سامسونگ بر علیه اپل ساخته است به حداقل ۹ عدد در یوتیوب این کمپانی رسید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ