۲۸ تیر ۱۳۹۸

تبلیغات جدید سامسونگ در راستای تحقیر کردن اپل

تبلیغات جدید سامسونگ در راستای تحقیر کردن اپل

کمپانی سامسونگ در طول این ۱۰ روز چیزی در حدود ۱۰ تبلیغ کوتاه را در جهت تمسخر و تحقیر کردن اپل منتشر کرده است. و بیشتر مایل است تا با این حرکت ضعف های خود را بپوشاند! سامسونگ در این تبلیغات فقط میخواهد به مخاطب خود برساند که سامسونگ بهتر از آیفون است…

سه آگهی جدید توسط سامسونگ منتشر شده که اینبار مولتی تسکینگ، حافظه و بریدگی بالای نمایشگر در آیفون X را مورد هدف قرار داده است.

هرچند تا کنون مشاهده می کنید اکثر موبایل های روز دنیا روی به تمام صفحه بودن آورده اند و در حال حاضر اکثر گوشی های تو بازار بریدگی بالای نمایشگر رو دارن اما سامسونگ هنوز اقدامی در این راستا نکرده و این مسئله را مورد تمسخر نیز قرار می دهد.

آگهی اول

در اولین آگهی مشاهده می کنید که یک مرد در حال تماشای یک فیلم است و به بریدگی بالای نمایشگر آیفون X خود اعتراض می کند و ادعا می کند که این شکاف مانع فیلم دیدن اوست. و در اینجا متخصص اپل جوابی ندارد که بدهد و در صحنه ی بعد یک خانواده سه نفری را با مدل موهایی چتری (شبیه بریدگی آیفون X) مشاهده می کنید و هنگام دیدن این سه نفر متخصص اپل می گوید اوه نه آنها همیشه به اینجا می آیند.

 

آگهی دوم

آگهی دوم مربوط به این است که آیفون قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه microSD را ندارد. در فیلم مشاهده می کنید که یک دختر جوان از اینکه چگونه آیفون X کارت حافظه ندارد ولی galaxy S9 دارد شکایت می کند. متخصص به او میگوید که میتوانید هرآنچه را که میخواهید در cloud ذخیره کنید، اما دختر جوان با اشاره به آسمان میگوید من چیزی نمیخوام چون cloud هزینه ی زیادی از من میگیرد.

 

آگهی سوم

در ادامه تبلیغات سامسونگ علیه اپل میرسیم به قسمتی که مربوط به مولتی تسکینگ می شود و دختر جوان ادعا می کنید آیفون X در این زمینه ضعف دارد. در این آگهی مشاهده می کنیم که دختر جوان قصد دارد دو برنامه را در آیفون X همزمان باز کنید ،همان چیزی که در galaxy S9 دیده اید، اما این قابلیت را درست پشتیبانی نمی کند. در ادامه مشاهده می کنید که متخصص اپل به دختر جوان می گوید چه ناخن های زیبایی دارید و زن جوان جواب میدهد حتی ناخن های من میتوانند رنگ ها و شکل مختلفی به خود بگیرند اما آیفون X نه.

این مسئله کاملا قابل درک است که همه برندها میخواهند بگویند در زمینه کاری خود بهترین هستند اما آیا روندی که سامسونگ پیش گرفته درست است یا خیر جای سوال است…

آیا بهتر نیست سامسونگ به جای وقت گذاشتن برای تخریب اپل و ساخت و تهیه تبلیغات در جهت تمسخر اپل ضعف های خود را برطرف کند یا از نقاط مثبت خود بگوید؟!

شما هم نظرات خودتون رو در این رابطه زیر این پست با ما به اشتراک بذارید…

ارسال نظر