۴ تیر ۱۳۹۸

آغاز پیش فروش آیفون های ۲۰۱۸ اپل توسط فروشگاه رومانیایی

آغاز پیش فروش آیفون های ۲۰۱۸ اپل توسط فروشگاه رومانیایی

قبل از رویداد اپل و معرفی رسمی آیفون های جدید سال ۲۰۱۸، یک فروشگاه آنلاین مستقر در رومانی پیش فروش این آیفون ها را با نام های آیفون۹،‌آیفون X و آیفون XS آغاز کرده است. ظاهرا مشتریانی نیز وجود دارند که هم دوس دارن و هم توانایی خریدشو دارن که آیفون های جدید رو قبل از عرضه رسمی داشته باشن.

خرده فروشی آنلاینی تحت عنوان Quick Mobile لیستی را برای پیش فروش سه آیفون ۲۰۱۸ که هنوز به طور رسمی معرفی نشده اند در اختیار دارد. با پسوند “Xs” برای دو مدل مبتنی بر OLED و “iPhone 9” برای نسخه مجهز به LCD.

تنها مدل های سفید و سیاه در رنگ ها به چشم می خورد و رنگ آبی برای مدل آیفون ۹ (طبق شایعات) در بین رنگ های محصولات عرضه شده موجود نیست!

هر کدام از دیوایس هایی که این سایت در لیست خود قرار داده است دارای ظرفیت های زیر هستند:

  • iphone “Xs” : 64 – 256 – 512
  • iphone “Xs” plus : 64 – 256 – 512
  • iphone 9 : 64 – 256

در این لیست جز نام آیفون ها و ظرفیت آن ها و تصاویر پشت آن ها توضیحات بیشتری داده نشده است.

هنوز مشخص نیست این فروشگاه با اجازه اپل این کار را کرده است و این اطلاعات واقعی هستند یا خیر؛ اما این کاملا قابل قبول است اگر این فروشگاه بر اساس حدس و گمان های خود و دیگران و طبق شایعات این کار را کرده باشد و این محصولات نتیجه تمام حدس و گمان ها باشد. هرچند تمام اطلاعات در این سایت مشخص نیست…

اپل رویداد امسال خود را برای ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۸ برنامه ریزی کرده است که در سالن تئاتر استیو جابز در اپل پارک،برگزار خواهد شد.

پیش بینی می شود در این رویداد دو مدل OLED آیفون با صفحه نمایش های ۶.۵ اینچ و ۵.۸ اینچی و همچنین یک مدل ۶.۱ اینچ مبتنی بر LCD با رنگ های متنوع معرفی شوند.

هرچیزی که از رویداد شهریور ماه اپل انتظار داریم

ارسال نظر