آموزش pair‌ کردن اپل واچ با آیفون و آیپد

0 114

امروزه خیلی ها با ساعت های هوشمند آشنایی دارن و ازشون استفاده میکنن. در این بین دارندگان ساعت های هوشمند اپل تحت عنوان اپل واچ کم نیستند… ما در این پست میخوایم چگونگی pair کردن اپل واچ با آیفون و آیپد رو به این عزیزان آموزش بدیم…

قبل از شروع آموزش دقت داشته باشید که اپل واچ تنها با آیفون ۵ و نسخه‌های جدیدتر سری محصولات سازگاری دارد. و همچنین حداقل سیستم عامل مورد نیاز به منظور وصل کردن اپل واچ به آیفون یا اصطلاحا پیر کردن این دو گجت سیستم عامل ios 8.2 است.

در ادامه ی آموزش با ما باشید…

در ابتدا از روشن بودن وایفای و بلوتوث اطمینان حاصل کنید. در این شرایط وقتی اپل واچ رو به آیفون نزدیک می کنید پیامی تو آیفون ظاهر میشه که باید continue رو بزنید.

continue to pair the apple watchاما اگه این پیام ظاهر نشد اپلیکیشن اپل واچ را در آیفون خود اجرا کنید. گزینه Start Pairing را لمس نمایید. پس از لمس این گزینه دو روش مختلف به منظور وصل کردن اپل واچ به آیفون یا اصطلاحا پیر کردن این دو گجت (Pair) پیش رویتان قرار می‌گیرد.

start pairingروش اول

  • در این مرحله اپل واچ خود را روشن کنید. « به منظور روشن کردن اپل واچ کافیست که دکمه فیزیکی موجود در لبه سمت راست آن را فشرده و کمی نگه دارید. به محض اینکه لوگوی اپل بر روی صفحه نمایش اپل واچ نمایان شد، اپل واچ شما روشن شده است‌ »

روشن کردن اپل واچ

  •  در مرحله بعدی زبان مورد نظرتان را انتخاب کنید.
  • سپس با صفحه‌ای مواجه می‌شوید که گزینه Start Pairing را به همراه دارد.

start pairing

  • در اپل واچ خود آیکون با نماد دایره و حرف “i” موجود در گوشه بالا و سمت راست صفحه نمایش رو لمس کنید.
  • حال در آیفون خود و اپلیکیشن اپل واچ گزینه نارنجی رنگ موجود در بخش زیرین صفحه که با عنوان Pair Apple Watch Manually مشخص است را لمس کنید.

  • میبینید که در اپلیکیشن اپل واچ نام اپل واچ شما نمایش داده می‌شود. با لمس این نام در این بخش می‌توانید به طور دستی فرآیند pair کردن اپل واچ به آیفون رو کامل کنید.

روش دوم

  • اپل واچ را روشن می‌کنید و گزینه Start Pairing را لمس می‌نمایید.
  • در اپلیکیشن اپل واچ آیفون خود هم گزینه Start Pairing را لمس می‌نمایید.
  • در این مرحله، دوربین اصلی آیفون شما فعال است. اگر اپل واچ خود را به پشت آیفون ببرید و دقیقا در کادری که نمایش داده شده است قرار دهید، فرآیند pair کردن اپل واچ و آیفون به طور اتوماتیک تکمیل می‌شود.

سپس قادر خواهید بود که با انتخاب یکی از دو گزینه Set up as a New Apple Watch یا Restore from Backup نسبت به راه‌اندازی اپل واچ خود اقدام کنید. گزینه Set up as a New Apple Watch منجر به راه‌اندازی اپل واچ به عنوان یک دستگاه نو و تازه می‌شود و گزینه Restore from Backup در شرایطی استفاده می‌شود که قصد بازیابی اطلاعات اپل واچ خود را داشته باشید.

در پایان نیز فیلمی را برای شما آورده ایم که روش دوم را بطور مفصل تر شرح میدهد…

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ