۴ تیر ۱۳۹۸

بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ دیوایس طی چند روز گذشته با ابزار الکترا جیلبریک شدند

بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ دیوایس طی چند روز گذشته با ابزار الکترا جیلبریک شدند

اگر با خود فکر می‌کنید که جیلبریک چطور توانسته تاکنون محبوبیّت خود را حفظ کند، در این خبر با آماری جالب در خصوص نسل جدید جیلبریک با شما هستیم. در هنگام نوشتن این خبر ۱۱۳٫۴۳۷ دیوایس به کمک نسل جدید ابزار الکترا که در روزهای اخیر به صورت عمومی منتشر شد، موفّق به جیلبریک شده‌اند.

این آمار بر اساس شمارشگری که در وبسایت رسمی این ابزار قرار دارد، گرفته شده است که نشان‌دهنده‌ی تمایل زیاد افراد و کاربران آی‌او‌اس به جیلبریک دیوایس‌های خود به دلایل مختلف می‌باشد.

زمانی که جیلبریک از محبوبّیت زیادی در بین کاربران آی‌او‌اس برخوردار بود، این محبوبیّت با اضافه‌شدن ویژگی‌های جدید و کاربردی مشابه توییک‌های جیلبریک توسط اپل، مانند پخش ویدیو به‌صورت شناور، مالتی‌تسکینگ و غیره، علی‌رغم وجود یکسری محدودیّت‌ها توسط اپل مبنی بر افزودن ویژگی‌های کاربردی دیگر، با روندی کاهشی روبرو شد. این به این معناست که تنها راه دست‌یابی و ممکن‌ساختن ویژگی‌های کاربردی دیگر در سیستم عامل آی‌او‌اس، جیلبریک کردن می‌باشد. همانطور که در روزهای اخیر جیلبریک آی‌او‌اس ۱۱٫۳٫۱ و نسخه‌های بتای آی‌او‌اس ۱۱٫۴ به صورت عمومی عرضه شد، تمایل و درخواست کاربران مبنی بر جیلبریک بسیار بالا رفته است.

در حال حاضر اما انتشار نسخه‌ی جدید سیستم عامل آی‌او‌اس، یعنی آی‌او‌اس ۱۲، در ماه‌های آتی، شاهد مهاجرت کاربران زیادی به این نسخه خواهیم بود که از جیلبریک خود صرف‌نظر کرده و ویژگی‌های جدید و جذابیّت آی‌او‌اس ۱۲ را به وفور و تنوع توییک‌های جیلبریک ترجیح می‌دهند.

همچنین با وجود بازار داغ جیلبریک و مرکز توجه واقع شدن این قضیه در این روزها، و روند روبه افزایش جیلبریک، توجه و رعایت نصب و استفاده از سورس‌ها و ریپوهای مناسب و قابل اعتماد برای دانلود توییک‌ها از اهمیّت بالایی برخوردار است.

برچسب ها: ، ، ،
ارسال نظر