وال‌استریت: دوربین آیفون ۱۱ سه‌گانه و دوربین جانشین آیفون XR دوگانه خواهد بود

به‌تازگی گزارشی از سوی وال استریت ژورنال منتشر شده که مشخصات دوربین آیفون 11 و جانشین آیفون XR را افشا می‌کند.

0 46

به گزارش وال استریت ژورنال اپل سال آینده نیز سه مدل متفاوت از آیفون را معرفی و عرضه خواهد کرد که یکی از آن‌ها جانشین آیفون XR با صفحه‌نمایش LCD خواهد بود. دوربین آیفون ۱۱ که آیفون گران‌قیمت اپل محسوب می‌شود سه‌گانه بوده و احتمالاً از فناوری تشخیص عمق بهره می‌گیرد. به این ترتیب اپل می‌تواند با گوشی‌های اندرویدی با دوربین سه‌گانه بهتر رقابت کند.

رندرهای منتشر شده از این گوشی هم پیش از این دوربین سه‌گانه را تأیید کرده بودند. گفته می‌شود دوربین‌های جدید ToF سونی باعث این تغییر شده و اکثر گوشی‌های پرچم‌دار سال آینده از این دوربین استفاده خواهند کرد.

طبق این گزارش همچنین اپل سال بعد یعنی در سال ۲۰۲۰ فقط از پنل‌های OLED در آیفون استفاده خواهد کرد چرا که استفاده از این پنل‌ها هنوز هزینه ساخت بالاتری داشته و برای آیفون XR و جانشین آن مناسب نخواهد بود. اپل به‌تازگی خبر از کاهش فروش آیفون خصوصاً در کشور چین و در پی جنگ تجاری آمریکا با این کشور داده و احتمال داده ۹ میلیارد دلار درآمد بالقوه در این بازار را از دست بدهد. به همین دلیل تغییر در دوربین آیفون ۱۱ و افزودن قابلیت‌های هیجان‌انگیز می‌تواند اشتیاق به خرید این گوشی را افزایش دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

جهت خرید لوازم جانبی اپل می توانید از فروشگاه ایران اپل بازدید نمایید. رد کردن