۲۶ تیر ۱۳۹۸

طراحی iPhone 11 با دوربین سه گانه بار دیگر تایید شد

طراحی iPhone 11 با دوربین سه گانه بار دیگر تایید شد

به تازگی تصویری از قاب میانی نسل آینده آیفون منتشر شده است که تقریباً تمامی شایعاتی که پیش‌تر درخصوص این گوشی مطرح شده بود را تأیید می‌کند. طراحی iPhone 11 با دوربین سه گانه عجیب بار دیگر تایید شد!

شاسی یا همان قاب میانی گوشی معمولاً مرکز طراحی این محصولات است که اجزای گوشی را از جمله مادربورد، پردازنده مرکزی، باتری و صفحه نمایش نگاه می‌دارد. در این مورد خاص که تصویر شاسی منتشر شده است تنظیمات جدید دوربین سه گانه iPhone 11 به طرز قابل توجهی خود نمایی می‌کند.

پیش از این در خبرها اعلام شده بود که آیفون آینده اپل دارای دوربین سه گانه خواهد بود. تصویری که جدیداً از قاب میانی این گوشی منتشر شده دوربین سه گانه آن را دقیقاً با همان چیدمانی که انتظارش می‌رفت در قسمت بالایی قاب پشتی در سمت چپ نشان می‌دهد.

سه سوراخ دایره‌ای شکل برای دوربین‌های معمولی، فوق عریض و تله‌فوتو در این شاسی مشاهده می‌شود. یکی از حفره‌های مربعی شکل به فلش LED و دیگری احتمالاً به سنسوری سه بعدی مانند دوربین Time of Flight (زمان پرواز) اختصاص خواهد یافت.

کمی پایین‌تر یک برش دایره‌ای شکل بزرگ وجود دارد که به احتمال بسیار زیاد برای شارژ بی‌سیم گوشی در نظر گرفته شده است. اما برای آنکه دیدگاه بهتری از طراحی نسل بعدی آیفون داشته باشید، Ben Geskin یکی از کاربران توئیتر (تصویر ابتدایی مطلب) و 极客村长 در شبکه اجتماعی Weibo رندرهایی از این گوشی تهیه کرده‌اند.

البته قبل از آنکه نظر خود را درخصوص طراحی نه چندان دلچسب این گوشی ابراز کنید، بد نیست به شما یادآوری کنیم که این تصاویر تنها براساس شایعات طراحی شده‌اند و ممکن است طراحی نهایی به‌طور کل متفاوت از آنها باشد. حتی اگر طراحی نهایی شبیه به این رندرها باشد، باز هم اپل راهی برای جذاب نشان داده سبک جدید طراحی خود پیدا خواهد کرد.

منبع: bgr

ارسال نظر