تحلیل و بررسی بتای دهم iOS 12

0 180

حتما شما نیز میدانید که اپل در کمال ناباوری به فاصله چند روز نسبت به عرضه بتای نهم iOS 12 بتای دهم این آی او اس را نیز منتشر کرد. ما در این پست قصد داریم به تحلیل و بررسی بتای دهم iOS 12 بپردازیم.

با ما باشید…

این نسخه به صورت هم‌زمان به همراه هشتمین بتای عمومی آماده عرضه شده است و کاربران عادی می‌توانند با مراجعه به بخش تست کنندگان نسخه‌های ابتدایی سیستم عامل‌های اپل، قابلیت‌های ارائه شده در این نسخه را تست کنند. علاوه بر این، توسعه دهندگانی که از همین حالا حساب ۹۹ دلاری مخصوص را از طریق کارت‌های اعتباری بین‌المللی خریداری کرده‌اند نیز می‌توانند این نسخه را به همراه کیت توسعه دهندگان دریافت کنند.

دهمین بتای آی او اس ۱۲ تنها ۳ روز پس از نهمین بتای این سیستم عامل آماده عرضه شده است که نشان دهنده آماده شدن شرکت اپل برای عرضه نسخه نهایی دارد. در حقیقت اپل با ارائه زودهنگام نسخه‌های بتای آی او اس ۱۲ در حال رفع باگ‌های جزئی و انجام تست‌های نهایی است تا در آینده‌ای کوتاه، این نسخه را به صورت نهایی و عمومی آماده عرضه به کاربران کند.

گفتنی است در این نسخه همانند بتای نهم، هشتم و هفتم نیز شرکت اپل قابلیت تماس گروهی فیس تایم را حذف کرده است و فعلاً تصمیم به ارائه آن ندارد. اپل از طریق منابع رسمی اعلام کرده است که این قابلیت قرار است در ماه‌های پایانی و مشخصاً در زمستان ۲۰۱۸ آماده عرضه برای تمامی کاربران شود.

در این نسخه همچنین قابلیت Do Not Disturb at Bedtime نیز برای کاربران ارائه شده است. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا در زمان خواب شبانه دیگر با نوتیفیکیشن‌های مزاجم مواجه نشوند. علاوه بر این قابلیت، اپل بسیاری از باگ‌های موجود در بخش منوی تنظیمات و همچنین عدم نمایش درست آیکون‌ها در منوی اصلی را نیز برطرف کرده است.

از آنجایی که تنها سه هفته تا زمان عرضه نهایی آی او اس ۱۲ باقی مانده است، به کاربران توصیه می‌شود تا فعلاً اقدام به نصب بتای این سیستم عامل روی دستگاه خود نکنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

جهت خرید لوازم جانبی اپل می توانید از فروشگاه ایران اپل بازدید نمایید. رد کردن