۲۶ آبان ۱۳۹۸

اسکرین شات‌های iOS 13 لو رفت

اسکرین شات‌های iOS 13 لو رفت

درحالی که تنها ۱ هفته با کنفرانس WWDC فاصله داریم و اپل قرار است در آن از نسخه جدید سیستم عامل های خود رونمایی کند، اسکرین شات هایی از iOS 13 منتشر شده که خبر از چند قابلیت جدید میدهد.

دارک مود اولین قابلیتی است که در این اسکرین شات ها به چشم میخورد. این قابلیت را می‌توانید از طریق تنظیمات گوشی و یا از طریق کنترل سنتر فعال یا غیرفعال کنید. در هوم اسکرین تنها تغییری که با دارک مود مشاهده می‌کنید تغییر کردن رنگ داک پایین صفحه است اما ممکن است اپل والپیپر‌ هایی هم برای دارک مود در نظر بگیرد.

ios-13-apple-music

از اسکرین شاتی که از اپل موزیک در حالت دارک مود لو رفته، می‌تواند حدس زد که اپل دارک مود را طوری طراحی کرده که در دیوایس های دارای صفحه نمایش OLED میزان مصرف باتری کاهش یابد. اما هنوز جای سوال است که دارک مود فقط برای صفحه نمایش OLED عرضه خواهد شد یا تمامی دیوایس ها این قابلیت را دریافت خواهند کرد؟

ios-13-home-screen

تغییر دیگری که در iOS 13 شاهد آن خواهیم بود در صفحه ایست که بعد از گرفتن اسکرین شات ظاهر می‌شود. در iOS 13 بجای نشان دادن صفحه‌ای با پس زمینه خاکستری، صفحه‌ای را مشاهده می‌کنیم که پس زمینه آن تار شده و ابزار های جدیدی هم برای نوشتن روی اسکرین شات به آن اضافه شده است.

ios-13-ipad-pro-reminders-screenshot

از تغییرات دیگر این نسخه می‌توان به باز طراحی اپلیکیشن Reminders و Find My iPhone اشاره کرد.

findmy

دوشنبه هفته آینده ۱۳ خرداد، با پوشش زنده از مراسم WWDC اپل، در کانال تلگرام ایران اپل همراه باشید.

ارسال نظر