تغییرات و ویژگی های iOS 12.1 Beta 1 (ویدئو)

0 719

اولین بتا iOS 12.1 در هفته گذشته منتشر شد و با تغییرات و ویژگی های جدید، از جمله ویژگی قابل توجهی که به طور خاص برای کاربران iPhone XS طراحی شده است.

این بتا تغییرات زیادی را شامل نمی شود، اما سه تغییر پیدا شده اند که به شیوه ای خاص قابل توجه هستند. اولین و مهمترین ویژگی FaceTime Group است که اپل در نسخه های آزمایشی آی او اس ۱۲ برروی آن کار می کرد، اما در نسخه اصلی آی او اس ۱۲ این ویژگی را حذف کرد.

iOS 12.1 Beta 1 تغییرات و ویژگی های تحت پوشش:

  • برگشت فیس تایم گروهی
  • پیش نمایش زمان واقعی عمق کنترل در حالت پرتره
  • رنگ های جدید در watch face

دومین ویژگی بزرگ، منحصر به کاربران iPhone XS و XS Max است. ویژگی جدید عمق کنترل که به شما اجازه می دهد عمق میدان پرتره را در عکس تنظیم کنید، اکنون با پیش نمایش لحظه ای (زمان واقعی) در ترکیب عکس، در دسترس است. این بدان معنی است که شما هم اکنون می توانید عکس ها را فقط با مقدار مناسب پس زمینه تار با استفاده از یک نوار اسلایدر دستی در رابط کاربری دوربین بخش پرتره تنظیم کنید.

در نهایت، در برنامه واچ رنگ های جدید اضافه شده اند و سما می توامید واچ فیس را بین ۵۱ رنگ مختلف انتخاب کنید. این چهره ها که شامل Ticks، Circular و Full Screen هستند برای سخت افزار Apple Watch Series 4 و قدیمی تر در دسترس هستند. برای استفاده کامل از صفحه نمایش و ساعت و رنگ های جدید میتوانید دیوایس خود را به watchOS 5.1 Beta 1 آپدیت کنید و لذت ببرید.

منبع 9to5mac

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ