۴ تیر ۱۳۹۸

هوآوی ادعا میکند تا اواخر سال آینده اپل را در فروش موبایل های هوشمند شکست دهد.

هوآوی ادعا میکند تا اواخر سال آینده اپل را در فروش موبایل های هوشمند شکست دهد.
      هوآوی ادعا میکند که برنامه دارد سال آینده اسمارت فون های بیشتری نسبت به اپل بفروشد. البته این ادعای جسورانه ای است با توجه به اینکه سال پیش اپل۲۱۵ میلیون دستگاه فروخت و هوآوی ۱۵۳میلیون.

رییس بخش موبایل Huawei  گفت که هوآوی در راه رسیدن به ۲۰۰ میلیون فروش تا آخر امسال است.این یک صعود در نمودار فروش هوآوی است که ممکن است به نمودار تقریبا ثابت اپل در سال بعد برخورد کند.

روزنامه ی چینی South China Morning Post گزارش میکند که Richard Yu Chengdong این بیانیه را منتشر کرد.

Yu همزمان با معرفی کردن از یک محصول جدید گفت:

از آنجایی که فقط ۶ ماه طول کشیده است تا به هدفمان در این سال برسیم ما در حال حاظر برای ۲۰۰ میلیون فروش تا آخر ۲۰۱۸ نشانه گرفته ایم.

هوآوی ،که فروش خود را با جمع زدن فروش موبایل های هوآوی و موبایل هایی که Honor نامگذاری شده اند حساب میکند ،در حال حاضر ،علی رغم موانع بسیار برای فروش در این سال ،رشد سریع خود را حفظ کرده است.

      هوآوی در هند رشد بسیار خوب و قابل توجهی را مشاهده کرده است ،بازاری که اپل هنوز نتوانسته جای خود را در آن به خوبی پیدا کند.

اپل اخیرا سه نفر از کارمندان عالی رتبه اش را از دست داده در حالی که تا به حال کمتر از ۱ میلیون آیفون امسال در هند فروخته است. سهم بازار آن سال پیش در این کشور حدود ۲% بود.

همچنین اپل این اواخر شروع به تولید iPhone 6S و iPhone SE در داخل کشور هند به دلیل اجتناب کردن از پرداخت تعرفه های سنگین واردات محصولات خارجی ،کرده است.

این کمپانی چینی در سه ماه اول سال گذشته تقریبا از اپل جلو زده بود اما این تا زمانی بود که iPhone X و iPhone 8 و ۸+ به بازار نیامده بودند.

در آخر به گفته ی ۹to5mac، اپل نگرانی خاصی در این زمینه نخواهد داشت چراکه iPhone X  تا به حال به تنهایی یک سوم سهم فروش تمام گوشی های هوشمند را اشغال کرده است.

ارسال نظر