آموزش برقراری تماس تصویری گروهی با دوستان و خانواده بدون نیاز به Face time

0 276

پیش از این قرار بود در iOS 12 از قابلیت جدیدی رونمایی شود تحت عنوان تماس تصویری گروهی Face time؛ اما از حدود سه هفته پیش، اپل اعلام کرد که تماس گروهی فیس تایم به دلیل مشکلات فنی فعلاً در iOS 12 ارائه نمی‌شود و این قابلیت قرار است تا اواخر امسال و از طریق آپدیت‌های جزئی برای کاربران عرضه شود. ما در این پست قصد داریم به شما آموزش برقراری تماس تصویری گروهی با دوستان و خانواده بدون نیاز به Face time را ارائه کنیم!

آموزش برقراری تماس تصویری گروهی با برنامه های معادل Face time

Google Duo

شرکت گوگل تا پیش از این یک معادل بسیار مناسب برای تماس تصویری گروهی فیس تایم را ارائه کرده است و کاربران از طریق آن می‌توانند با کیفیت بسیار بالا تماس‌های گروهی را از طریق آیفون و آیپد برقرار کنند.

سرویس Google Duo به کاربران امکان برقراری تماس تصویری بدون نیاز به سرویس‌های اختصاصی اپل را ارائه می‌دهد. Google Duo امکان پشتیبانی از تماس‌های تصویری با کیفیت اچ دی ۷۲۰p را دارد و کاربران می‌توانند از طریق نصب این اپلیکیشن به قابلیت‌های منحصر به فرد آن دسترسی داشته باشند.

Google Duo به‌طور کامل با سرویس‌های اختصاصی گوگل سازگار است و کاربران می‌توانند از طریق دستیار گوگل دستورهای صوتی مربوط به برقراری تماس تصویری با افراد ذخیره شده در لیست مخاطبین خود را بدهند. این سرویس از سال ۲۰۱۶ برای کاربران ارائه شده است و به همین دلیل نسبت به دیگر سرویس‌های مشابه بازدهی بیشتری را دارد.

 


Skype for iPhone

علاوه بر Google Duo کاربران می‌توانند از طریق اسکایپ نیز امکان برقراری تماس‌های تصویری گروهی را داشته باشند. مهم‌ترین خاصیت استفاده از اسکایپ به جای Google Duo در امکان پشتیبانی آن از دستگاه‌های دسکتاپ خلاصه می‌شود.

اسکایپ مدت‌ها است که درزمینهٔ ارائه سرویس تماس تصویری و صوتی مبتنی بر اینترنت فعالیت می‌کند و بسیاری از کاربران و حتی شرکت‌های بزرگ از آن برای برقراری تماس‌های تصویری متعدد استفاده می‌کنند.

 


 

imo video calls and chat

همانطور که می دانید ایمو یک پیام رسان با سرعت بسیار مناسب جهت ارسال پیام و یا برقراری تماس صوتی و تصویری با کیفیت بالا می باشد این اپلیکیشن روز به روز در حال رشد می باشد و کاربران آن روزانه افزایش می یابند. شما میتوانید با ساخت یک گروه و عضو کردن دوستان و آشنایان خود در آن، با آن ها تماس تصویری گروهی با کیفیت مطلوب برقرار کنید.

برخی از ویژگی ها:

  • کیفیت بالای تماس های صوتی و تصویری
  • ارسال پیام با سرعتی بالا
  • قابلیت ارسال پیام های گروهی و چت گروهی و همچنین تماس تصویری و صوتی گروهی
  • برقراری تماس های ویدئویی با کیفیت بالا با اینترنت سرعت کم حتی ۳G, 4G
  • در اختیار قرار دادن صدها و هزاران استیکر فوق العاده برای استفاده
  • امکان اشتراک گذاری اسان عکس ها و ویدئوهای گالری

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ