۴ تیر ۱۳۹۸

CES 2019: دیگر منتظر Airpower نمانید؛ گریفین، پد شارژ گروهی محصولات اپل را معرفی کرد

CES 2019: دیگر منتظر Airpower نمانید؛ گریفین، پد شارژ گروهی محصولات اپل را معرفی کرد

سال ۲۰۱۸ به پایان رسید و اپل به قول عرضه پد شارژر بی‌سیم AirPower خود در این سال عمل نکرد. اما خبر خوب برای طرفداران این برند این است که شرکت گریفین پد شارژ بیسیم خود را معرفی کرده است که می‌تواند ساعت و آیفون اپل را به صورت همزمان شارژ کند.

این پد شارژر که گریفین آن عریض و طویل PowerBlock Wireless Fast Charging Pad را برای آن انتخاب کرده است می‌توان به صورت همزمان یک آیفون و یک اپ واچ را شارژ کند. این پد از یک شارژر ۷٫۵ واتی تشکیل شده که از استاندارد شارژ بیسیم Qi پشتیبانی می‌کند و در دو نوع متفاوت عرضه می‌شود.

نوع اول این پد که عریض‌تر است می‌تواند دو دستگاه را با هم به صورت همزمان شارژ کند و نوع دوم که ابعاد کوچکتری دارد، فاقد محلی مخصوص شارژ اپل واچ است و فقط برای شارژ آیفون به کار خواهد رفت.

البته همانطور که در مقدمه این پست گفتیم نیز این پد تنها محصول معرفی شده توسط گریفین در این نمایشگاه نبوده است و این شرکت یک شارژر وایرلس دیگر برای شارژ آیفون‌های اپل را نیز عرضه کرده که به صورت عمومی کار می‌کند و گوشی مانند حالتی که روی یک استند باشد، روی آن قرار می‌گیرد. این پد توان ۱۰ واتی داشته و مانند مدل قبلی از استاندارد Qi پشتیبانی می‌کند. نکته دیگر در مورد این پد این است که شما می‌توانید در صورت لزوم آن را روی سطح میز بخوابید و به صورت پد شارژر از آن استفاده کنید.

در کنار این پدها، گریفین از یک پاوربانک ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی نیز رونمایی کرده است که می‌تواند با استفاده از تکنیک شارژ معکوس، ابتدا خودش شارژ شده و سپس مانند فناوری شارژ معکوس مورد استفاده در گوشی Huawei Mate 20 Pro، دستگاه‌های دیگر را شارژ کند.

طبق اعلام شرکت سازنده همه محصولاتی که در بالا به آنها اشاره کردیم طی چند ماه آینده به صورت عمومی در بازار عرضه خواهند شد. مدل اولیه با قابلیت شارژ اپل واچ و آیفون به صورت همزمان ۷۹٫۹۹ دلار، مدل شارژر بیسیم آیفون ۵۹٫۹۹ دلار، مدل شارژر استند ۳۹٫۹۹ دلار و در نهایت مدل پاور بانک نیز به قیمت ۳۴٫۹۹ دلار به فروش خواهند رفت.

ارسال نظر