نسخۀ کامل نرم‌افزار فتوشاپ به‌زودی قابل نصب بر روی آیپد

0 41

با رشد و توسعۀ آیپد چه از لحاظ ظرفیت و چه از لحاظ کیفیت اپلیکیشن‌های در دسترس برای این پلتفرم، بر اساس گزارشی از وبسایت بلومبرگ، شرکت Adobe مشغول کار بر روی پروژه‌ای مبنی بر عرضۀ نسخۀ کامل نرم‌افزار فتوشاپ برای این پلتفرم در سال آینده می‌باشد.

در ادامۀ گزارش آمده است که Adobe برای معرفی این اپلیکیشن در کنفرانس سالانۀ خود (MAX creative conference) که در ماه اکتبر امسال (مهر ماه) برگزار می‌شود، برنامه‌ریزی می‌کند.

مدیر بخش Creative Cloud شرکت Adobe، آقای Scott Belsky از عدم کوتاه‌نگری به این موضوع می‌گوید، چرا که علاوه بر عرضۀ نسخۀ میان‌پلتفرمیِ فتوشاپ، می‌توان شاهد عرضه و انتشار سایر نرم‌افزارهای این شرکت در اپ‌استور اپل بود.

Scott Belsky در ادامۀ مصاحبه اذعان کرد:

هدف من ممکن‌ساختن عرضۀ این‌ها (نرم‌افزارهای Adobe) در فروشگاه (اپ‌استور) است. تلاش و کار زیادی برای این هدف و اجرای چنین نرم‌افزارهایی چون نرم‌افزار پیشرفته و قدرتمندی نظیر فتوشاپ بر روی دیوایس مدرنی مانند آیپد نیاز است. ما باید محصولات خود را وارد این همکاری (cloud-first collaborative era) کنیم.

ویرایش ساده با اپلیکیشن فتوشاپ حال حاضر بر روی آیپد ممکن است، امّا با انتشار نسخۀ کامل (Full Version) می‌توان انتظار همگام‌سازی بین آی‌اواس و مک‌اواس باشیم؛ حداقل چیزی شبیه به آن و فراتر از چیزی که اکنون موجود است.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ