۲۶ تیر ۱۳۹۸

بازی Forza Street به صورت Free-To-Play بزودی برای اندروید و آی‌اواس منتشر می‌شود

بازی Forza Street به صورت Free-To-Play بزودی برای اندروید و آی‌اواس منتشر می‌شود

مایکروسافت بالاخره پرده از یک شاهکار دیگر برداشت و بازی Forza Street را معرفی کرد. این بازی در سبک Racing (مسابقه‌ای) است و تقریبا اگر کمی اخبار دنیای بازی را دنبال کنید نام آن حداقل یک بار به گوشتان خورده.

بر خلاف Forza Horizon و Forza Motorsport، بازی Forza Street این بار در خیابان های شهر میامی اتفاق می‌افتد و برای اولین بار قرار است نسخه موبایل این بازی نیز تا آخر امسال منتشر شود.

در این بازی شما یک رویداد رو انتخاب می‌کنید و مسابقه را شروع می‌کنید. هدف شما در این بازی به دست آوردن ماشین های لجندری و کلاسیک در کنار برنده شدن در مسابقه ها است.

توسعه دهندگان Turn 10 Studios مایکروسافت کنترل های جدید و ساده ای را در Forza Street قرار داده‌اند که بر روی تنظیم سرعت دقیق‌تر و فرمان صاف‌تر تمرکز دارند، که این ویژگی برای بازیکنان تلفن همراه مخصوصا بسیار مفید است و همین باعث می‌شود کاربران تجربه بهتری از بازی‌های سبک مسابقه‌ای در موبایل کسب کنند.

اکثر کاربران اگر طرفدار این سبک باشند بیشتر به سمت بازی هایی مثل Asphalt یا Real Racing می‌روند، اما مایکروسافت با ورود به این بازار و با توجه به پتانسیل بالایی که دارد، احتمالا تمامی رقبای خود را به سادگی کنار بزند و نظر همه را به سمت خودش جلب کند.

در زیر تریلیر منتشر شده از این بازی زیبا را می‌توانید تماشا کنید:

منبع: The Verge

ارسال نظر