درآمدِ ۱ بیلیون دلاری Fortnite از فروش آیتم های داخل برنامه

Fortnite بازی بسیار محبوبی است که در پلتفرم های مختلف قابل دسترسی میباشد. این بازی در حال حاضر در Top Free های اپ استور رتبه 14 را دارد.

0 189

بازی Fortnite که در سبک Battle Royale است ،اخیرا به صورت دیوانه واری محبوب گشته و گزارشات حاکی از آن هستند که این بازی در پلتفرم iOS فقط در سه ماه گذشته ۱۰۰ میلیون دلار درآمد داشته است. هم اکنون نیز به گفته ی گزارشی جدید در آمد این بازی تا به حال در تمام پلتفرم ها (PC و iOS) با هم ۱ بیلیون دلار درآمد داشته است. طرفداران این بازی همچنین منتظر منتشر شدن نسخه ی اندرویدی این Battle Royale هستند که این تابستان منتشر خواهد شد.

بر طبق یک آنالیز جزییاتی توسط Super Data ،محبوبیت Fornite در حال بالا رفتن است در حالی که شرکت توسعه دهنده این بازی ،Epic Games ، در کمتر از یک سال توسط فروش های داخل برنامه ،۱ بیلیون دلار درآمد داشته است.

       گزارش ‌ها همچنین بیان میکنند که محبوبیت این گیم بیشتر به دلیل Streamer ها و سلبریتی هایی که در Twitch استریم میکنند افزایش یافته است.

Twitch مخاطبان بسیاری را از طریق Streamer های معروف مانند Ninja برای Fortnite به ارمغان آورده است.
استریم Ninja و Drake برای فورتنایت حدود ۶۳۵ هزار بیننده جمع کرد که رکورد بینندگان استریمرها را موقتا شکست.

با این همه Fortnite هنوز پتانسیل درآمدی بیش از این را با خودش حمل میکند! بر طبق گزارشی Fortnite قرار است با شرکت Funko برای تولید اسباب بازی ها و Figure ها قرارداد ببندد.

در پایان می ‌توان گفت که Fortnite گیمی با پتانسیل بسیار بالا است که محبوبیت آن روز به روز در حال افزایش میباشد.این بازی برای پلتفرم های Mac و iOS میتوانید تهیه کنید و نسخه اندرویدی آن نیز در این تابستان منتشر خواهد شد. این بازی در App Store رایگان است.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ