۴ تیر ۱۳۹۸

بروزرسانی جدید فورتنایت پشتیبانی از دسته را به نسخه‌های iOS و اندروید اضافه می‌کند

بروزرسانی جدید فورتنایت پشتیبانی از دسته را به نسخه‌های iOS و اندروید اضافه می‌کند

فورتنایت با گذر مدت زمانی کوتاه پس از عرضه، شهرتی مثال‌زنی را کسب کرد. پس از انتشار نسخه iOS و اندروید این بازی و البته به لطف قابلیت کراس پلی شهرت فورتنایت دو چندان شد. اما یک مشکل اساسی تا به امروز گریبان‌گیر گیمرهای نسخه موبایل این بازی بود که با بروزرسانی جدید فورتنایت کاملاً برطرف شده است.

یکی از مشکلاتی که گیمرهای موبایل با آن دست و پنجه نرم می‌کردند، عدم پشتیبانی از کنترلرهای خارجی بود. این امر به یک نقطه ضعف اساسی برای گیمرهای موبایل در برابر رقبای کنسولی یا کامپیوتری تبدیل شده بود. البته این مشکل امروز و با انتشار پچ ۷٫۳۰ بازی فورتنایت حل شده است.

برای کاربران اندرویدی که به دنبال تهیه یک دسته بی‌سیم هستند، گزینه‌های بسیاری در دسترس است. به عنوان مثال آنها می‌توانند از دسته کنسول‌هایی نظیر Xbox One، PS4 یا هر دسته دیگری مجهز به بلوتوث استفاده کنند. اما اگر جزء کاربران iOS هستید انتخاب‌های شما به مراتب محدودتر هستند. شما باید به دنبال دسته‌ای دارای تائیدیه MFi باشید. اپیک گیمز در یادداشت‌های پچ از یکی دسته‌های سازگار نام برده است. طبق گفته این شرکت کاربران iOS می‌توانند با تهیه دسته مدل Nimbus شرکت SteelSeries به انجام بازی فورتنایت بپردازند.

علاوه‌ بر اضافه شدن پشتیبانی از دسته، پچ ۷٫۳۰ برخی از مشکلات و باگ‌های بازی را بر طرف می‌کند و حاوی مواردی جدید نیز هست تا بازی را بیش از پیش جذاب کند. برای مثال شاهد اضافه شدن یک سلاح جدید به بازی هستیم. همچنین یک حالت جدید تحت عنوان “Solid Gold” به بازی اضافه شده است. در این حالت تمامی سلاح‌ها از نوع Legendry هستند و بازیکنان قادرند با سرعت بالاتری به جمع کردن متریال مورد نیاز خود بپردازند. حالت جدید در واقع بازی را سریع‌تر، سخت‌تر و البته جذاب‌تر می‌کند. و بهتر از همه هم اینکه دیگر مجبور نیستید از طریق دکمه‌های لمسی خسته‌کننده نمایشگر گوشی بازی کنید!

ارسال نظر