فروش آیفون های جدید بین ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده به ۳۵۰ میلیون می‌رسد

0 12

بر اساس گزارش‌های تحلیلی منتشر شده اخیر ، کمپانی اپل بین ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده نزدیک به ۳۵۰ میلیون از آیفون های جدید خود را در بازار جهانی به فروش خواهد رساند.

گزارش تحقیقاتی موسسه GBH Insights که به تازگی منتشر شده است، حاکی از آن است که اپل تا ۱۲ ماه آینده بیش از ۲۲۰ میلیون واحد از آیفون‌های جدید خود را به فروش خواهد رساند. منظور از آیفون‌های جدید محصولاتی است که قرار است در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ آماده معرفی و عرضه شوند.

GBH Insights اعلام کرده است که این مسئله نشان از آن دارد که اپل در طول یک سال و نیم آینده می‌تواند مقدار بسیار بیشتری از آیفون‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ را نسبت به یک سال و نیم قبل و مشخصاً زمان عرضه آیفون ۷، آیفون ۸ و نسخه‌های پلاس آن‌ها به همراه آیفون ایکس به فروش برساند.

در این گزارش آمده است که نحوه قیمت گزاری آیفون‌ها توسط اپل نقش بسیار مهمی در زمینه افزایش میزان فروش این تلفن‌های هوشمند ایفا می‌کند و به همین دلیل است که اپل سیاست‌های قیمت گذاری محصولات جدید خود را از ابتدای سال ۲۰۱۸ میلادی تغییر داده است.

GBH Insights همچنین اعلام کرده که فرایند فروش آیفون مجهز به نمایشگر ال سی دی که احتمالاً با عنوان آیفون ۹ معرفی و عرضه می‌شود، با کمی تأخیر شروع خواهد شد و به همین دلیل کاربرانی که تمایل به خیر این محصول دارند باید بین ۲ تا ۴ ماه آینده منتظر باشند.

در پایان این گزارش، پیش بینی شده است که اپل تا سال ۲۰۲۰ تصمیم دارد تا درآمد خود از فروش آیفون‌ها و سرویس‌های مبتنی بر آن را به ۵۰ میلیارد دلار در سال برساند و در کنار آن معرفی و عرضه محصولات جدید خود نظیر عینک هوشمند و اتومبیل خودران را شروع می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

جهت خرید لوازم جانبی اپل می توانید از فروشگاه ایران اپل بازدید نمایید. رد کردن