۲۶ مهر ۱۳۹۸

معرفی بازی Clash Royale

معرفی بازی Clash Royale

[vc_row][vc_column][vc_column_text]در خدمتتون هستیم با معرفی یک بازی فوق العاده جذاب و هیجان انگیز، Clash Royale

دومین بازی پرطرفداری که کمپانی سوپرسل عرضه کرد تا قدرت بازی سازی خود را به رخ بکشد. این بازی دارای بخش های متنوع می باشد که توضیح دادن تمام جزئیات آن باعث کم حوصله شدن خواننده می باشد. بدین منظور سعی شده به صورت اجمالی معرفی شود. امیداوارم لذت ببری.

این بازی بر اساس دوئل آنلاین انفرادی بنا نهاده شد و پس از ۱ سال و چند ماه، قابلیت دوئل ۲ به ۲ به آن اضافه شد که باعث محبوبیت هر چه بیشتر آن شد. هر کاربر به طور متوسط روزی ۳۰ تا ۴۵ دقیقه برای پیشرفت خود در بازی وقت بگذارد کافی ست و با یک سیر صعودی آرام، به جلو می رود.

پس از نصب بازی و دیدن آموزش های اولیه، به صفحه اصلی هدایت می شوید. بالا چپ لول تجره شماست که عددی بین ۱ تا ۱۳ هست(لول فعلی من ۱۱). هر چقدر کارت های بیشتری ارتقا دهید و به دوستان خود کارت های بیشتری هدیه بدهید، لول تجربه شما بالاتر می رود که در پی آن، ساختمان دفاعی شما محکمتر میشود.

مورد بعدی سکه ها(۸۲۸۰۲ سکه دارم) و الماس ها(۴۳۷۸ الماس دارم)ی شماست که با برد حریفان و گرفتن صندوق ها، بیشتر می شوند. از طریق خرید گیفت کارت و شارژ حساب خود می توانید سریع تر پیشرفت کنید.

اسم اکانت شما(برای من SAM) و کلن(برای من Parsian) قابل مشاهده است. حال این سوال پیش آمده که کلن چیست و به چه دردی میخورد؟ گروهی است که تعدادی از کابران تشکیل داده که هدف اصلی آن هدیه دادن کارت به سایر اعضا و همچنین انجام دوئل ۱ به ۱ روبروی هم یا ۲ به ۲ در برابر حریف می باشد.

کاپ(برای من ۴۰۰۲) مشاهده میشود. هر چقدر کاپ شما بالاتر باشد، صندوق هایی که دریافت می کنید، حاوی کارت های بیشتری می باشد. اگراپ شما بالای ۴۰۰۰ باشد، در انتهای هر فصل کارت هایی به انتخاب شما به شما هدیه داده میشود.

اگر روی جام بزنید، چنین پنجره ای پدیدار می شود که برترین بازیکنان این بازی را بر اساس کاپ نمایش می دهد.

اگر نماد تلویزیون را انتخاب کنید، بازی هایی که شرکت سوپرسل از بازیکنان گلچین کرده را می توانید مشاهده کنید، هم آموزشی ست هم جالب!

صحبت از کارت شد، منظور نیروهایی ست که برای دوئل استفاده می کنید هر چقدر کاپتان را بالاتر ببرید و در Arena جدیدتری قرار بگیرد، کارت های بیشتری را به دست می آورید و می توانید آزاد کنید. به علت زیاد بودن تعداد کارت ها، ترکیب های متفاوتی را در دوئل شاهد خواهیم بود.

کارت ها بر ۴ نوع است

  • Common یا عادی که بیشتر از همه به دست می آورید و رنگ این نوع خاکستری است و چهارگوش
  • Rare یا کمیاب که کمتر از مورد بالا به دست می آورید و رنگ این نوع نارنجی است و چهارگوش
  • Epic یا حماسی که ویژگی های خاصی دارند و رنگ این نوع بنفش است و چهارگوش
  • Legendary یا افسانه ای که جزو متمایز ترین کارتها هستند و شش گوش(در تصاویر مجموعا ۱۵ کارت لجندری مشاهده میشود)

 

به قسمت Cards می رویم و در ابن قسمت شما متوجه می شوید که برای نبرد فقط ۸ کارت می توانید انتخاب کنید که ۵ میز کار متفاوت یعنی ۵ ترکیب متفاوت می توانید بچینید. عدد بنفش نشان دهنده مقدار اکسیری است که هر نیرو می خواهد و وقتی ترکیب خود را انتخاب می کنید به میانگین آن توجه کنید(برای من ۴٫۱)

هر چقدر لول نیروهای خود را بالاتر ببرید، قدرت و زنده ماندن نیروهای شما بیشتر می شود.

برای انتخاب کارت می توانید مشخصات آن را ببینید

به تب Social رفته و در این تب اگر عضو کلنی باشید، می توانید چت کنید، کارت درخواست بدهید و کارت هدیه بدهید.

حال آمدیم به اعضای کلن سر بزنیم و ببینیم کاپ آن ها  چقدر است و اسمشان چیست

به قسمت Chest آمده تا ببینیم هر بازیکن چقدر بازی کرده

آمدیم مشخصات یکی از بازیکنان هم کلنی را ببینیم

باز هم داریم مشخصات اون بازیکن رو می بینیم

در تب Events  تورنومت هایی نیز کلش رویال برگزار می کند که اگر دوئل ها را با موفقیت ببرید، جوایزی به شما اهدا می شود

در تب Shop نیز میتوانید پیشنهادهای روزانه سوپرسل را خریداری کنید همچنین حساب خود را شارژ کرده و الماس خریداری کنید

نمونه ای از نبرد ۲ به ۲

ایموجی هایی که هنکام نبرد می توانید ارسال کنید[/vc_column_text][us_separator][us_btn text=”دانلود از اپ استور” link=”url:https%3A%2F%2Fitunes.apple.com%2Fus%2Fapp%2Fclash-royale%2Fid1053012308%3Fmt%3D8|||” size=”20″ align=”center”][us_separator][us_btn text=”به کانال ایران اپل در تلگرام بپیوندید.” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fjoinchat%2FAAAAADvR7uLwJXa_BDF0Ug|||” color=”secondary” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

ارسال نظر