۲۶ مهر ۱۳۹۸

جزییات تکمیلی از بازی Call of Duty: Mobile توسط اکتیویژن اعلام شد

جزییات تکمیلی از بازی Call of Duty: Mobile توسط اکتیویژن اعلام شد

چندی قبل بود که اکتیویژن اعلام کرد قصد دارد یک نسخه موبایلی از بازی Call of Dutyعرضه کند. اگرچه تا امروز اطلاعات بسیار کمی از این بازی در دسترس بود اما این شرکت امروز چند تصویر و جزییات فراوانی را از آن منتشر کرد. طبق اطلاعات منتشر شده، هفته آینده اولین نسخه بتا عمومی این بازی برای سیستم عامل‌های اندروید و آی‌اواس در دسترس قرار می‌گیرد.

در ماه مارس گذشته اکتویژن اعلام کرد که این روزها مشغول کار بر روی بازی جدیدی با عنوان Call of Duty: Mobile است. این شرکت امروز اطلاعات تازه‌ای در مورد نقشه‌ها و مدهای چند نفره موجود در این بازی و همچنین شخصیت‌های حاضر در آن منتشر کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی اکتیویژن بازی Call of Duty: Mobile حداقل دارای پنج مد مختلف چند نفره خواهد بود. این مدها شامل Free-For-All، Frontline،Team Deathmatch، Hardpoint و Domination می‌شود. تنها ۸ نفر می‌توانند در مد Free-For-All با یکدیگر پیکار کنند اما دیگر مدها می‌توانند به صورت همزمان پذیرای حداکثر ۱۰ کاربر مختلف باشند. در حال حاضر تنها این مدها توسط اکتیویژن تایید شده است اما ممکن است در آینده شاهد حضور مدهای Kill Confirmed و Search and Destroy نیز در این بازی باشیم.

COD-MOBILE-PREVIEW_06

اکتیویژن در بخش دیگری از اطلاعات جدید خود اعلام کرده است که شش نقشه مختلف شامل Nuketown، Crash، Hijacked، Crossfire، Standoff، Killhouse و Firing Range را برای این بازی آماده کرده است. این شرکت هنوز اطلاعاتی را در مورد اینکه در آینده شاهد حضور نقشه‌های جدیدی در این بازی خواهیم بود یا خیر منتشر نکرده است. اما خبر خوب دیگر برای کاربران این است که که مد چند نفره، تنها بخش تشکیل دهنده این بازی نیست. اکتیویژن اعلام کرده است که در روزهای آینده در مورد بخش‌های دیگر این بازی اطلاعاتی را منتشر می‌کند.

بخش دیگر از اطلاعات منتشر شده از سوی این شرکت، به منوی تنظیمات و اختیاراتی که کاربران برای ایجاد تغییر در گیم‌پلی بازی در اختیار دارند مربوط می‌شود. نکته غیرمنتظره این است که کاربران در این بخش تنها به اختیارات محدودی دسترسی دارند. در اصل کاربران در منوی تنظیمات تنها قابلیت تعیین دویدن خودکار شخصیت‌ها، تغییر میزان حساسیت نشانگر، تنظیم مقدار حساسیت سنسور شتاب‌سنج و تغییر در میزان عمق دید دوربین را در اختیار دارند. در منوی تنظیمات همچنین دو مد مختلف برای اجرای بازی تعبیه شده است. مد Simple و مد Advanced. در مد Simple در مواقعی خاص به صورت خودکار به دشمنان شلیک می‌شود. اما در مد Advanced، شلیک‌ها در همه مواقع به صورت دستی خواهد بود.

COD-MOBILE-PREVIEW_01

همچون دیگر بازی‌های سری Call of Duty، در این بازی نیز تنها امکان حمل یک اسلحه اصلی و یک اسلحه کمکی وجود دارد. کاربران می‌توانند بنا به سلیقه خود برای هرکدام از این اسلحه‌ها یک ظاهر جذاب طراحی کنند. در کنار این دو اسلحه امکان دسترسی به یک نوع از نارنجک‌ها نیز ممکن است. امکان انتخاب سه گزینه از میان تمامی Weapon Skill‌ها نیز وجود دارد. هرکدام از این گزینه‌ها یک قابلیت خاص را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانند رقیبان خود را شکست دهند. علاوه بر این، با توجه به امتیازهای کسب شده از سوی کاربران، در هر مرحله امکان استفاده از ابزارهای خاص نظیر Recon Car، UAV، Air Supply Drop و VTOL نیز وجود دارد.

COD-MOBILE-PREVIEW_02

اکتیویژن همچنین اعلام کرده است که از میان تمامی بازی‌های Call of Duty، شش شخصیت را برای حضور در این بازی در نظر گرفته است. این شرکت تاکنون اعلام نکرده است که این شخصیت‌ها کدام هستند. نسخه آزمایشی و بتا از این بازی قرار است در هفته جاری در بخشی از مناطق دنیا در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.

ارسال نظر