۲۸ مرداد ۱۳۹۸

چهارمین بتای آی او اس ۱۲٫۲ برای عموم کاربران آماده عرضه شد

چهارمین بتای آی او اس ۱۲٫۲ برای عموم کاربران آماده عرضه شد

شرکت اپل از چند ساعت پیش اقدام به عرضه چهارمین بتای آی او اس ۱۲٫۲ برای کاربران و توسعه دهندگان کرده است.

این آپدیت دو هفته پس از سومین بتای آی او اس ۱۲٫۲ و یک ماه پس از نسخه نهایی آی او اس ۱۲٫۱٫۴ آماده انتشار شده است. توسعه دهندگانی که اکانت ۹۹ دلاری اختصاصی اپل را به صورت سالیانه خریداری کرده‌اند، می‌توانند از همین حالا با مراجعه به بخش Developer Center اقدام به دانلود و نصب این سیستم عامل به همراه کیت توسعه دهندگان اختصاصی آن کنند.

علاوه بر این کاربران عادی نیز می‌توانند با وارد کردن اطلاعات مربوط به اپل آیدی خود در برنامه تست کنندگان محصولات اپل اقدام به دانلود نسخه عمومی این سیستم عامل روی آیفون‌ها و آیپدها کرده و تغییرات اعمالی در آن را مورد تست قرار دهند.

ایران اپل مرجع جدیدترین اخبار و قیمت محصولات شرکت اپل

چهارمین بتای آی او اس ۱۲٫۲ مجهز به تغییرات قابل توجهی در زمینه دسترسی به اخبار و مجلات ارائه شده توسط انتشارات الکترونیکی شده است. بر این اساس کاربران کشورهای انگلیسی زبان و دیگر کاربرانی که از دستگاه‌های مبتنی بر پارت نامبر این کشورها نظیر آمریکا و کانادا استفاده می‌کنند، می‌توانند از همین حالا به خبرها و مجلات مختلف ارائه شده در Apple News دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این، در بتای چهارم آی او اس ۱۲٫۲ نیز همانند نسخه‌های بتای دیگر این سیستم عامل چهار انیموجی دیگر شامل زرافه، کوسه، گراز و جغد نیز اضافه شده است. علاوه بر این، اپلیکیشن هوم کیت با سیستم کنترلی بهینه‌تر برای تجهیزات هوشمند سازی خانه آماده عرضه شده است.

گفتنی است که باوجود عرضه شدن نسخه عمومی بتای این نسخه برای کاربران آیفون‌ها و آیپدها، همچنان نسخه یاد شده دارای باگ‌های نرم افزاری متعددی است که باعث می‌شود تا در روند کارکرد این دستگاه‌ها اختلالاتی قابل توجه ایجاد شود. بر این اساس به کاربران توصیه می‌شود تا زمان عرضه نسخه نهایی این سیستم عامل از طرف شرکت اپل صبر کنند.

ارسال نظر