برنامه Apple Store در به روزرسانی جدید به شما اجازه می دهد با ریکورد صدای خود خرید کنید!

0 73

شرکت اپل ویژگی جستجوی خود را در برنامه Apple Store خود با طراحی پیشرفته و تشخیص گفتار به روزرسانی کرده است. برنامه Apple Store ساده ترین راه برای خرید محصولات Apple از دستگاه iOS شما است. مطمئنا استفاده از برنامه Apple Store از فروشگاه آنلاین اپل در مرورگر Safari، راحت تر است.

نسخه ۵٫۱ در حال حاضر برای جستجو برنامه به شما پیشنهادات متفاوتی می دهد؛ این رابط جستجو جدید، جستجوهای محبوب که توسط دیگر کاربران بیشتر استفاده شده اند را برای الهام بخشیدن به شما پیشنهاد می دهد.

هنگامی که شما از بخش جستجو در برنامه Apple Store بازدید می کنید، اکنون لیستی از مواردی که ممکن است بخواهید «سعی کنید جستجو کنید» را می بینید. این لیست ممکن است محصولاتی مانند AirPods یا Beats یا عبارات وسیعتری مانند “موارد سازگار با این دستگاه” را شامل شوند. به علاوه می توانید پیشنهاداتی را بر اساس محصولات اپلی که در اختیار دارید دریافت کنید به عبارت دیگر برنامه Apple Store راه شخصی تری را برای خرید آخرین محصولات و لوازم جانبی اپل فراهم می کند.

همچنین با تشخیص گفتار، می توانید محصولات را با استفاده از صدای خود برای اولین بار پیدا کنید. اگر حس و حال تایپ کردن ندارید و یا با استفاده از یک صفحه لمسی مشکل دارید، می توانید با ضربه زدن به نماد میکروفون برای جستجو از صدای خود استفاده کنید. به نظر می رسد این ویژگی در حال حاضر منحصر به فرد برای خریداران ایالات متحده است.

اپل همچنین نحوه ارائه نتایج جستجو را نیز ارتقا داده است و آن را برای پیدا کردن همان چیزی که شما به دنبال آن هستید، کمی ساده تر کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ