۲۶ تیر ۱۳۹۸

به روزرسانی مهیج ساعت هوشمند اپل در راه است

به روزرسانی مهیج ساعت هوشمند اپل در راه است

گزارشها حکایت از آن دارند که به زودی شاهد یک به روزرسانی ایده آل در ساعت هوشمند اپل خواهیم بود. در این به روزرسانی بدون هیچ واسطه ای کاربران ساعت هوشمند اپل می توانند وارد اپ استور شوند.

به زودی کاربران ساعت هوشمند اپل یک میانبر عالی در اختیار خواهند داشت و به فروشگاه اپل دسترسی مستقیم خواهند داشت.

شرکت اپل اعلام کرده که این تغییرات، بخشی از WatchOS 6 خواهد بود. در برنامه های فعلی ساعت هوشمند اپل باید از طریق iPhone’s Watch app وارد برنامه های ساعت شد و سپس برنامه ها را دانلود و استفاده کرد. اما در روش جدید حالت واسطه حذف می شود.

هنوز مشخص نیست که چه زمانی ممکن است اپل به روز رسانی های جدید را برای عموم مردم عرضه کند. اما این شرکت به طور سنتی مفاهیم اصلی نرم افزاری خود را در رویداد ماه ژوئن قبل از انتشار آنها به عموم، ارائه می دهد. درواقع این اتفاق عموما پیش از پاییز رخ می دهد.

افزون بر ورود فروشگاه اپل به ساعت هوشمند این شرکت، احتمالا جزئیات دیگری نیز وارد ساعت های هوشمند اپل می شود. در میان برنامه های جدید، یک برنامه یادداشت های صوتی جدید در راه است که اجازه می دهد برای ضبط صدا از مچ دست اقدام کنید. ساعت هوشمند اپل یک برنامه ماشین حساب نیز دارد.

در بخش سلامت نیز ، گفته شده است که یک برنامه جدید برای کمک به یادآوری قرص ها در حال به روزرسانی است، انتظار می رود که اپل در به روزرسانی جدید انیموجی و میموجی های جدید نیز رونمایی کند.

ارسال نظر