اپل در حال کار بر روی صفحه نمایش ۳۱٫۶ اینچی با رزولوشن ۶K است

0 22

این روزها خبرهای بسیاری در مورد محصولات آینده اپل توسط تحلیلگران به گوشی می‌رسد. تحلیلگر معروف محصولات اپل، مینگ چی کو به تازگی اعلام کرده است که اپل در حال کار بر روی یک صفحه نمایش ۶K است و این محصول برای سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

خوره‌های تکنولوژی کاملاً در جریان هستند که در گذشته اپل یکی از شرکت‌های قدرتمند در زمینه تولید مانیتور‌ها بوده و همیشه مانیتورهای خاص و رده بالایی را به بازار عرضه کرده است، اما مدتی است که این شرکت کوپرتینویی بازار مانیتور‌ها را فراموش کرده و محصولی برای این بخش عرضه نکرده است؛ اما گزارش‌ها نشان می‌دهد که اپل قصد دارد تا مجدداً وارد بازار مانیتورهای رده بالا بشود.

یکی از معروف‌ترین آنالیزورهای محصولات اپل، مینگ چی کو، به تازگی گزارشی از محصولات آینده اپل منتشر کرده است که در آن به بازگشت اپل به بازار مانیتورها اشاره دارد. بر اساس گزارش منتشر شده توسط مینگ چی کو، اپل در حال کار بر روی یک صفحه نمایش ۳۱٫۶ اینچی بسیار جذاب با رزولوشن ۶K است؛ این مانیتور بدون شک یک محصول رده بالا و گران قیمت خواهد بود. به گفته مینگ چی کو، مانیتور ۶K3K اپل با استفاده از نورپردازی Mini LED به کیفیت تصاویر شگفت انگیزی دست پیدا خواهد کرد که این روزها در کمتر مانیتوری مشاهده می‌شود.

شرکت اپل آخرین مانیتور خود را با اسم Thunderbolt Display در سال ۲۰۱۶ روانه بازار کرد و پس از آن دیگر هیچ مانیتوری را عرضه یا معرفی نکرد. تا به امروز اپل تنها مانیتوری را که به طور رسمی برای استفاده از محصولاتش تایید کرده است، مانیتور ۲۷ اینچی UltraFine 5K شرکت ال جی است. ساخت صفحه نمایش رده بالا با رزولوشن ۶K توسط اپل، یک گام بسیار بزرگ برای این شرکت محسوب می‌شود؛ همچنین اپل در سال جاری نسخه جدید مک بوک پرو را معرفی خواهد کرد که در کنار این مانیتور ترکیب قدرتمندی را تشکیل خواهد داد.

منبع شهر سخت افزار

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ