اپل تأییدیه MFI را برای کابل USB-C به لایتنینگ صادر کرد

0 37

کمپانی اپل به تازگی اقدام به ارائه تأییدیه MFI برای تولید و عرضه کابل USB-C به لایتنینگ به شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی کرده است.

اپل تا چهار روز دیگر از آیفون‌های جدید خود رونمایی می‌کند که بر اساس شایعات، تصمیم دارد تا در بسته بندی آن‌ها آداپتورهای فست شارژ به همراه کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ را ارائه دهد. بر همین اساس، این کمپانی تنها چند روز پیش از معرفی این محصولات، امکان تهیه تأییدی MFI را برای لوازم جانبی آیفون‌های جدید را مهیا کرده است.

تأییدیه MFI که مخفف Manufactured For iPhone/iPad/iPod هست، به صورت اختصاصی توسط شرکت اپل به کمپانی‌های فعال در زمینه تولید لوازم جانبی ارائه می‌شود. این تأییدیه به کاربران این اطمینان را می‌دهد که لوازم جانبی خریداری شده به طور کامل با آیفون، آیپد و آیپاد سازگار است و استفاده از آن‌ها هیچ مشکلی در کارکرد دستگاه ایجاد نمی‌کند.

در این میان، اپل تصمیم دارد تا با ارائه این تأییدیه برای کابل شارژ آیفون‌های جدید، محدودیت دسترسی کاربران به لوازم جانبی تائید شده و اورجنال را حذف کند.

گفتنی است که از سال جاری به بعد، تمامی آیفون‌های ارائه شده در بازار با آداپتورهای فست شارژ به همراه کابل تبدیل جدید بسته بندی خواهند شد و به همین دلیل نیاز کاربران این محصولات به کابل‌های متفرقه تائید شده توسط اپل افزایش خواهد یافت به همین دلیل اپل با صادر کردن این گواهی، امکان تولید محصولات با کیفیت مناسب با آیفون‌های ۲۰۱۸ به بعد را مهیا کرده است.

اپل تصمیم دارد تا در جریان کنفرانسی در روی ۲۱ شهریور از آیفون‌های جدید خود رونمایی کند. این محصولات به احتمال زیاد آیفون ایکس اس آیفون ایکس مکس و آیفون ۹ نام خواهند داشت که به ترتیب با سایز ۵.۸، ۶.۵ و ۶.۱ تولید و عرضه خواهند شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ