۲۶ تیر ۱۳۹۸

اپل آیدی برخی از کاربران آیفون‌ها قفل شده است!

اپل آیدی برخی از کاربران آیفون‌ها قفل شده است!

 بر اساس گزارش‌های منتشر شده از تعدادی از کاربران آیفون‌ها، شرکت اپل در حال قفل کردن اپل آیدی کاربران است.

تعداد بسیار زیادی از کاربران در چند روز گذشته تجربه قفل شدن اپل آیدی نصب شده روی دستگاه‌های خود را داشته‌اند و اپل از آن‌ها درخواست وارد کردن پسورد جدید کرده است. در این میان نیز بسیاری از کاربران اقدام به وارد کردن پسورد به صورت اشتباه کرده‌اند و دیگر امکان دسترسی به حساب کاربری خود را نداشته‌اند.

بر همین اساس کاربران برای بازیابی پسورد اپل آیدی خود باید پاسخ سؤالات امنیتی را وارد کنند و در صورت اشتباه بودن آن‌ها نیز امکان دسترسی به حساب کاربری خود را به هیچ وجه نخواهند داشت. هنوز معلوم نیست که اپل به چه دلیلی اقدام به قفل کردن اپل آیدی‌ها کرده است. با این حال اپل تصمیم دارد تا اطلاعات کاربران را بررسی کند و از صحت هویت‌های ارائه شده در این حساب‌های کاربری اطمینان پیدا کند. گفتنی است که پس از ارائه اطلاعات کاربری، اپل حساب کاربری را بازخواهد گرداند.

تنها روش برای برطرف کردن این مشکل، ارائه پسورد درست یا ارائه پاسخ‌های سؤال‌های امنیتی است و در غیر این صورت کاربران امکان بازگرداندن حساب امنیتی وجود ندارد. بر همین اساس، به کاربران شدیداً توصیه می‌شود تا به هیچ وجه از اپل آیدی‌هایی که به حساب ایمیل متصل به آن‌ها دسترسی ندارند، استفاده نکنند.

اپل آیدی‌های کارتی و موارد مشابه در صورت قفل شدن از طرف اپل به هیچ وجه امکان بازگرداندن پسورد را ندارند و کاربران برای استفاده از دستگاه‌های خود با اختلالاتی جدی مواجه می‌شوند. علاوه بر این، از آنجایی که اپل آیدی یک حساب امنیتی حیاتی برای استفاده از آیفون‌ها، آیپدها و کامپیوترهای مک به حساب میاید، برای بار دیگر به کاربران شدیداً توصیه می‌شود تا هرگز از حساب‌های کاربری غیرمطمئن استفاده نکنند.

شما عزیزان می توانید برای تهیه اپل آیدی معتبر با پشتیبانی تیم ما به آیدی زیر در تلگرام پیام دهید:
t.me/irapple
ارسال نظر