محصول جدید کمپانی اپل تحت عنوان عینک اپل در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد

0 175

 بر اساس شایعات منتشر شده اخیر، محصول جدید کمپانی اپل تحت عنوان عینک اپل در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

مینگ چی کو از روز گذشته، موج انتشار شایعات جدید خود در مورد محصولات آینده اپل شروع کرده و است و حالا وی ادعا می کند که اپل تصمیم دارد تا یک عینک مبتنی بر واقعیت افزوده را در سال ۲۰۲۰ آماده عرضه به بازار کند.

گفتنی است که شایعات بسیاری در مورد عرضه و تولید عینک اپل تا به امروز منتشر شده است؛ با این حال این اولین باری است که مینگ چی کو در مورد این محصول اطلاعاتی را ارائه می‌دهد. از آنجایی که تا به امروز اکثر قریب به اتفاق شایعات منتشر شده توسط مینگ چی کو به واقعیت پیوسته‌اند، می‌توان امیدوار بود که از حدود یک سال و نیم دیگر، شاهد عرضه عینک اپل در بازار باشیم.

تا پیش از این، شایعات منتشر شده توسط بلومبرگ، بر این ادعا بودند که عینک اپل در حال حاضر در فرایند بررسی و توسعه قرار دارد و اپل گروهی اختصاصی را برای تولید و توسعه نرم افزار و سخت افزارهای مورد نیاز برای آن را تشکیل داده است. اطلاعات تکمیلی منتشر شده نیز، حاکی از آن بود که اپل نسخه‌ای خاص از آی او اس را با عنوان rOS توسعه داده است که به عنوان سیستم عامل در عینک اپل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تحلیلگران اقتصادی نیز بر این باور هستند که عینک اپل در حقیقت یکی از محصولات انقلابی این کمپانی خواهد بود که همانند سال ۲۰۰۷ و عرضه اولین آیفون دنیای فناوری را به طور کامل تغییر خواهد داد. در حقیقت عینک اپل دروازه‌ای به سوی دنیای فناوری پسا آیفون خواهد بود و اپل از همین حالا با شروع روند تولید و عرضه آن بسترهای لازم برای آینده‌ای هوشمندتر را ایجاد کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

جهت خرید لوازم جانبی اپل می توانید از فروشگاه ایران اپل بازدید نمایید. رد کردن