۴ تیر ۱۳۹۸

Amazon در مسابقه با Apple برای تبدیل شدن به کمپانی ۱تریلیون دلاری: خبر | ایران اپل - جدیدترین اخبار و قیمت محصولات اپل اخیار اپل

Amazon در مسابقه با Apple برای تبدیل شدن به کمپانی ۱تریلیون دلاری

آمازون در مسابقه با اپل برای تبدیل شدن به کمپانی ۱تریلیون دلاری :آمازون به اپل نزدیک میشود و حتی ممکن است اول شود!

از مدت ها پیش شرکتی که انتظار میرفت ارزش آن در بازار سهام به یک تریلیون دلار برسد اپل بوده است ،اما اخیرا آمارها نشان میدهند که شاید آمازون زودتر به آنجابرسد.

قبلا در ماه مارچ ،نموداری منتشر شد که نشان میداد آمازون در حال پیشرفت بود و در یک نمودار جدید (نمودار بالا) از Reuters میتوان مشاهده کرد که فاصله بین آنها حتی کمتر هم شده است.

سهام اپل با توجه به اینکه ماه پیش به ۹۵۰ بیلیون رسید ،همچنان جلوتر است اما این مسابقه تا به حال به این نزدیکی بین دو کمپانی نبوده است.

ارزش سهام آمازون در بازار در چهارشنبه برای اولین بار به ۹۰۰ بیلیون رسید ،که این اتفاق سنگی را از جلوی پای این شرکت برداشت و با ارزش ترین جواهر وال استریت ،اپل ، را برای اولین بار تهدید کرد.

در نهایت میتوان گفت که آمازون تنها در این سال ۵۷% افزایش سهام داشته که رقم بسیار بسیار عظیمی است اما اپل سالهاست که به عنوان کمپانی ۱تریلیون دلاری آینده شناخته میشود ،بعضی میگویند آمازون ممکن است اپل را در این مسابقه شکست دهد.

 

ارسال نظر