۲۸ مرداد ۱۳۹۸

نسل جدید هدفون ایرپاد ۲ به همراه فناوری شارژ بی‌سیم سریع عرضه می‌شود

نسل جدید هدفون ایرپاد ۲ به همراه فناوری شارژ بی‌سیم سریع عرضه می‌شود

در مراسم‌های اخیر اپل طرفداران این برند منتظر معرفی نسل جدید هدفون بی‌سیم ایرپاد ۲ بودند اما خبری از آن‌ها نشد؛ حال انتظار می‌رود که این هدفون در رویداد ۲۵ مارس (۵ فروردین) اپل به طور رسمی معرفی شود؛ همچنین به گفته برخی از منابع معتبر نسل جدید ایرپاد علاوه بر شارژ بی‌سیم از فناوری شارژ سریع هم بهره خواهد برد.

پیش از این برخی از منابع معتبر مدعی شده بودند که نسل جدید هدفون بی‌سیم ایرپاد ۲ در برابر نفوذ آب مقاوم خواهند بود و بر روی آن‌ها یک پوشش لاستیکی زبر استفاده شده است تا به خوبی در گوش قرار بگیرد و سُر نخورد؛ در واقع این پوشش لاستیکی مشابه همان پوشش به کار رفته بر روی قلم هوشمند Apple Pencil 2 است. همچنین به گفته این منابع، کیفیت صدای این نسخه بهبود یافته است و از دستیار هوشمند سیری نیز به طور کامل پشتیبانی می‌کند و در دو رنگ سفید و مشکلی عرضه خواهد شد.

ایران اپل مرجع جدیدترین اخبار و قیمت محصولات شرکت اپل

حال به تازگی اطلاعاتی از این هدفون بی‌سیم منتشر شده است که بر اساس آن ایرپاد ۲ علاوه بر قابلیت شارژ بی‌سیم، از فناوری شارژ سریع نیز بهره می‌برد. به گفته این منبع، هدفون ایرپاد ۲ و قاب شارژر آن تنها در مدت ۱۵ دقیقه به طور کامل از ۰ تا ۱۰۰% شارژ می‌شوند؛ همچنین قاب شارژر ایرپاد دو نسبت به نسخه فعلی سنگین‌تر و بزرگ تر خواهد بود و با نسخه فعلی ایرپاد هم سازگاری کامل دارد.

ایران اپل مرجع جدیدترین اخبار و قیمت محصولات شرکت اپل

در رویداد ۵ فروردین انتظار می‌رود که اپل از آیپدهای جدید ، از جمله آیپد ۵ مینی رونمایی کند. بر اساس اطلاعاتی که اخیراً منتشر شده بود، نسل جدید آیپد مینی از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با نسل چهارم خود نخواهد داشت و فقط به نسل جدید پردازنده‌های سری A اپل برای کارایی بهرت مجهز شده است. همچنین در این رویداد شاهد معرفی سرویس خبری اشتراکی جدید اپل خواهیم بود و از همه مهم‌تر، اپل در این رویداد از سرویس پخش آنلاین محتوای خود رونمایی خواهد کرد؛ تحلیلگران این سرویس را یکی از رقبای سرویس‌های Netflix، Hulu و آمازون به شمار می‌آورند.

ارسال نظر