۲۶ تیر ۱۳۹۸

تمامی تغییرات نقشه بتل رویال فورتنایت در آپدیت ۸٫۴۰

تمامی تغییرات نقشه بتل رویال فورتنایت در آپدیت ۸٫۴۰

دیروز آپدیت ۸٫۴۰ فورتنایت برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر شد که تغییرات زیادی را به همراه داشته است. اما قسمت اعظم این تغییرات مربوط به نقشه بازی می‌شود که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم.

منطقه LOOT LAKE

بزرگترین تغییر نسخه ۸٫۴۰ فورتنایت مربوط به منطقه LOOT LAKE است. قبلا در این در وسط دریاچه خشکی بزرگی وجود داشت که بر روی ۳ سنگ به صورت دایره شکل دور هم قرار گرفته بودند. اما با آپدیت دیروز، این منطقه به طور کلی تغییر کرده است. اگر الان به LOOT LAKE بروید شاهد یک سازه فلزی عظیم بر روی زمین هستید که اطراف آن را چند اتاق آهنی نیز احاطه کرده اند.

Loot-Lake-excavation-site-v8.40-2

یکی از کاربران در وب‌سایت Reddit به نام fxck_itz_josh عکسی از زیر این سازه فلزی منتشر کرده است و اظهار داشته که این در واقع یک شماره معکوس برای رویداد بعدی فورتنایت است و احتمالا به فصل ۹ مربوط می‌شود.

Under-Loot-Lake

منطقه SNOBBY SHORES

حمله وایکینگ‌ها همچنان ادامه دارد! در آپدیت جدید فورتنایت، وایکینگ‌ها دوباره به ۲ خانه در این منطقه حمله کردند و تحت اختیار خودشان در آورده‌اند. تنها ۱ خانه دیگر باقی‌مانده که هنوز برای آن اتفاقی رخ نداده است.

Fortnite-Viking-Invasion-Snobby-Shores

zD9VVo5

منطقه RETAIL ROW

رستوران Durrr Burger در بالای خود دارای علامت Durrr Burger است که احتمالا بخاطر مود جدید Food Fight است.

Fortnite-Durrr-Burger-Mascot-Head-1

پناهگاه / زیرزمین

نسخه ۸٫۴۰ فورتنایت ۳ پناهگاه جدید را در ۲ منطقه Reatil Row و Pleasant Park به همراه داشته است. ۲ پناهگاه در Retail Row و ۱ پناهگاه در Pleasant Park.

Pleasant-Park-Basement

Basement-Pleasant-Park

Retail-Row-Doghouse-Basement

Doghouse-basement-Retail-Row

منبع: FortniteInsider

ارسال نظر