تمام تغییرات دوربین در iOS 12

0 509

در iOS 12، دوربین توانایی های فراوانی را به ارمغان می آورد؛ در کوچکترین نمونه ی آن می توان به بهبود قابل ملاحظه در عملکرد گوشی های قدیمی اشاره کرد. در این پست قصد داریم به تمام تغییرات دوربین در iOS 12 بپردازیم.

 

افزایش سرعت راه اندازی دوربین در iOS 12

اولین تغییر بزرگی که اپل از آن سخن به میان آورده است افزایش سرعت است.

احتمالا این افزایش سرعت در آیفون ایکس زیاد احساس نشه، چون در آیفون ایکس هنگامی که قصد داشتید با کشیدن صفحه به سمت چپ یا مستقیما از طریق خود برنامه camera دوربین رو باز کنید سرعت مطلوب بود و سریعا وارد محیط برنامه میشدید. این افزایش سرعت بیشتر در دیوایس های قدیمی تر محسوسه. اپل میگه تا ۷۰ درصد شاهد افزایش سرعت در راه اندازی برنامه دوربین در iOS 12 خواهیم بود.

تغییرات دوربین در قسمت پیام ها

بیشترین تغییرات دوربین در iOS 12 در قسمت پیام ها پدیدار می شود. یکی از واضح ترین تغییرات، تغییر دکمه دوربین و عکس ها در این قسمت (قسمت پیام ها)‌ است. عکس ها در photos ارتقا یافته اند و میتوان در آیمسیج به آلبوم خاطرات در photos دسترسی داشت.

این تغییر زیاد چشمگیر به نظر نمیاد و ساده است،‌اما به نظر میرسه یه تجربه بهتر رو در اختیار کاربران قرار میده.

فیلترها و برخی قابلیت های جدید دوربین در iOS 12

از این پس هنگام عکس برداری در دوربین آیفون در iOS 12، فیلترها و افکت های زنده و بی نظیری وجود دارند که شما را از هر اپلیکیشن سومی برای قرار دادن فیلترها و افکت های زنده بر روی صورت شما بی نیاز خواهد کرد. Animoji را میتونید روی سر خودتون قرار بدید و دوربین عمق حرکات شما را دنبال می کند.

نورپردازی بهتر و بهبود کلی در عکس های portrait

نورپردازی در عکس های portrait بهبود یافته است. یک توسعه جدید نیز داده شده است که کمک میکند لایه های شخصی و دلخواه را نیز بتوان از عکس تجذیه کرد. (جدا کردن لایه های دلخواه از پس زمینه)

کلیدهای میانبر جدید

در نهایت، کلید های میانبر جدید برای QR خواهیم داشت. ما به QR در منوی ۳D Touch مربوط به برنامه دوربین و همچنین در کنترل سنتر دسترسی خواهیم داشت. این قابلیت شاید آنچنان تفاوتی با باز کردن دستی برنامه camera نداشته باشه اما میتونه به کاربر در داشتن رابط کاربری بهتر کمک کنه.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ