۴ تیر ۱۳۹۸

معرفی بازی پازلی Interlocked (رایگان شده به مدت محدود!)

معرفی بازی پازلی Interlocked  (رایگان شده به مدت محدود!)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

معرفی بازی فوق العاده جذاب Interlock  که به طور موقت رایگان شده است

آیا تا به حال به پازل‌هایی که درواقع تعدادی قطعه چوبی درهم تنیده‌‌اند، برخورد کرده‌اید؟ همان‌هایی که هیچ‌وقت نمی‌شود از هم جدایشان کرد. حالا Interlocked هم چیزی مشابه همان پازل‌های چوبی است، اما با این تفاوت که قطعات این پازل را می‌توان از هم جدا کرد. البته به شرطی که اول بتوانید حدس بزنید که کدام قطعه را باید تکان داد. Interlock بازی معمایی جالبی است، البته به شرط آن‌که حال و حوصله پازل‌های پیچیده را داشته باشید. با ما در ادامه همراه باشید.

مرور بازی:

بزرگ‌ترین نقطه قوت Interlocked گیم‌پلی به نسبت منحصر به فرد آن است. همان‌طور که گفتیم شما در این بازی با پازل‌های پیچیده و درهم تنیده‌ای طرف هستید و باید با جدا کردن قطعات از هم، این پازل را حل کنید. شاید در ابتدا کار سختی به نظر برسد، اما مطمئن باشید همیشه راهی منطقی برای تکان دادن قطعات وجود دارد.

برای کسب بیش‌ترین امتیاز هر مرحله، شما باید با کمترین تعداد حرکات، قطعات را از هم جدا کنید. هر پازل از تعدادی قطعه مختلف تشکیل شده که در هم چفت شده‌اند و شما باید به نوبت هر یک را تکان داده و از هم جدا کنید. با جداکردن آخرین قطعه از این پازل، مرحله به اتمام می‌رسد.

با پیش‌روی در بازی، کم‌کم با مراحل پیچیده‌تری رو به رو خواهید شد، مراحلی که پیدا کردن راه خلاصی از آن‌ها کمی طول می‌کشد. این بازی از پنج قسمت ۹ مرحله‌ای تشکیل شده که هر کدام از این قسمت‌ها، طراحی و تم مخصوص خود را دارند. شاید یکی از مواردی که باعث ایجاد کمی تنوع در این عنوان شده، استفاده از همین تم‌های مختلف باشد که البته باز هم به نظر می‌رسد جا داشت سازندگان از طراحی بهتری استفاده کنند.

همان‌طور که گفتیم، با پیش‌روی در بازی کم‌کم به پیچیدگی مراحل نیز افزوده می‌شود، بنابراین هرجا که احساس کردید از پس مرحله‌ای بر نمی‌آیید، می‌توانید با تماشای ویدئو تبلیغاتی از آن مرحله رد شوید.

Interlocked یک پازل سه بعدی است، این درواقع بدین معناست که شما گاهی باید برای پیدا کردن زاویه درست حرکت دادن یک قطعه، تمام ابعاد این شکل در هم تنیده را خوب برانداز کنید.

یکی از زیبایی‌های این بازی، موسیقی فوق‌العاده‌ای است که سازندگان برای عنوان خود انتخاب کرده‌اند و حسابی هم به محیط و حال و هوای بازی می‌آید!

درنهایت می‌توان گفت Interlocked توقعات یک طرفدار بازی‌‎های معمایی را برآورده می‌کند. شاید تنها مشکل این بازی را بتوان طراحی ضعیف محیط بازی دانست، اما این موضوع به هیچ وجه مانع از تجربه این عنوان جذاب نمی‌شود.

[/vc_column_text][us_gallery ids=”9531,9532,9533,9534″ columns=”4″][us_separator][us_btn text=”دانلود از اپ استور” link=”url:https%3A%2F%2Fitunes.apple.com%2Fapp%2Fid554072547|||” size=”20″ align=”center”][us_separator][us_btn text=”به کانال ایران اپل در تلگرام بپیوندید.” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fjoinchat%2FAAAAADvR7uLwJXa_BDF0Ug|||” color=”secondary” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

ارسال نظر