۴ تیر ۱۳۹۸

آیفون ۱۰ امسال به دست همه متقاضیانش نمی‌رسد

آیفون ۱۰ امسال به دست همه متقاضیانش نمی‌رسد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آیفون ۱۰ امسال به دست همه متقاضیانش نمی‌رسد

پیش فروش آیفون ۸ آغاز شده و انتظار می‌رود که تحویل آن در برخی از کشورها با تاخیر همراه باشد. اگر آیفون‌های ۸ و ۸ پلاس با استقبال مشتریان مواجه شوند، بعید به نظر می‌رسد که اپل بتواند تا آخر سال به تقاضای همه مشتریان برای خریداری آیفون ۱۰ پاسخ بدهد؛ چیزی که تحلیلگر معروف اپل یعنی مینگ-چی کو از آن خبر داده است.

مینگ-چی کو، تحلیلگر موسسه KGI Securities پیش‌بینی کرده که تا آخر سال میلادی جاری، نزدیک به ۴۰ میلیون دستگاه آیفون ۱۰ فروخته خواهد شد، اما با این وجود شمار کثیری از مشتاقان خریداری آیفون ۱۰ از آن بی‌نصیب می‌مانند و باید تا سال آینده منتظر گوشی محبوب خود بمانند. «کو» طی یک یادداشت تحلیلی، پیش بینی کرده که اپل در سال آینده می‌خواهد ۹۰ میلیون دستگاه آیفون ۱۰ روانه بازار کند. نیمه اول سال میلادی ۲۰۱۸ زمانی خواهد بود که اپل با اوج تقاضای مشتریان برای آیفون ۱۰ روبرو می‌شود.

«کو» می‌گوید که تاخیر در تحویل آیفون ۱۰ و روند کند تولید آن به دشوار بودن فرآیند ساخت نمایشگرهای آیفون ۱۰ برمی گردد، علاوه بر این تنظیم و راه اندازی دوربین‌های پیمایش سه بعدی جلویی آیفون ۱۰ هم کار زمان‌بری است.

پیش فروش آیفون ۱۰ از ۲۷ اکتبر و فروش آن از ۳ نوامبر آغاز خواهد شد.

[/vc_column_text][us_separator][us_btn text=”به کانال ایران اپل در تلگرام بپیوندید.” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fjoinchat%2FAAAAADvR7uLwJXa_BDF0Ug|||” color=”secondary” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

برچسب ها:
ارسال نظر