آیفون‌های ۲۰۱۹ ممکن است ضخیم‌تر باشند

0 35

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از برخی از تحلیلگران وب سایت Macworld شرکت اپل تصمیم دارد تا ضخامت آیفون‌های ۲۰۱۹ را افزایش دهد.

اپل تصمیم دارد تا با ارائه قابلیت‌های بیشتر نظیر افزایش عمر باتری و ارائه سنسورها و تراشه‌های بیشتر در آیفون‌ها کارایی این محصولات را افزایش دهد. این مسئله به طور مشخص باعث می‌شود تا ضخامت آیفون‌ها به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند. بر اساس گزارش منتشر شده توسط مک ورلد آیفون‌های ۲۰۱۹ نزدیک به نیم میلی متر ضخامت بیشتری نسبت به آیفون XR خواهند داشت و این پارامتر در ابعاد آیفون‌های آینده به بیش از ۸٫۷ میلی متر می‌رسد.

افزایش ابعاد همچنین باعث می‌شود تا برآمدگی دوربین پشتی در آیفون‌های ۲۰۱۹ از بین برود و بدنه پشتی به صورت یک تکه و یک پارچه در بیاید. علاوه بر این، اندازه باتری آیفون‌ها به طرز قابل توجهی افزایش داشته است که این مسئله به طور مشخص باعث افزایش ظرفیت و طول عمر مفید باتری دستگاه‌ها خواهد شد.

علاوه بر این، در بخشی از این گزارش پیشنهاد شده که اپل می‌تواند با افزایش ضخامت دستگاه، درگاه یو اس بی تایپ سی را جایگزین لایتنینگ کند.

علاوه بر مزیت‌های یاد شده برای افزایش ضخامت آیفون‌ها، این کار ممکن است باعث سنگین‌تر شدن این تلفن‌های هوشمند و دشوارتر شدن روند استفاده از آنها شود.

گفتنی است که استفاده از یو اس بی تایپ سی یکی از شایعاتی که توسط بسیاری از تحلیلگران تا به امروز رد شده است و هنوز معلوم نیست که این شایعات از لحاظ فنی به حقیقت خواهند پیوست یا لایتنینگ در سال ۲۰۱۹ همچنان در قسمت پایینی آیفون‌ها حضور خواهد داشت.
اپل امسال با تولید آیفون XS Max از سنگین‌ترین تلفن هوشمند خود در طول ۱۱ سال گذشته رونمایی کرد. اما احتمالاً افزایش ضخامت آیفون‌های ۲۰۱۹ باعث می‌شود تا آیفون‌های ۲۰۱۹ از گوشی‌های امسال نیز سنگین‌تر شوند.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ