۲۶ تیر ۱۳۹۸

نظر سنجی در مورد نام آیفون های ۲۰۱۸

نظر سنجی در مورد نام آیفون های ۲۰۱۸

مجموعه ۳ مدل از آیفون های ۲۰۱۸ قرار است تا کمتر از سه هفته دیگر رونمایی شود و حالا حدس و گمان‌ها در مورد نحوه نام‌گذاری این تلفن‌های هوشمند در حال انتشار است. در این میان، وب سایت ۹to5mac به تازگی طی یک نظر سنجی از کاربران در مورد نام آیفون ۲۰۱۸ سؤال پرسیده است.

آنچه تا به امروز از منابع قابل اعتماد منتشر شده، این است که اپل تصمیم دارد تا سه مدل آیفون را با سایزهای ۵.۸، ۶.۱ و ۶.۵ اینچ تولید کند که نسخه ۵.۸ اینچی دقیقاً با ظاهر و قابلیت‌های آیفون ایکس تولید و عرضه می‌شود و آیفون ۶.۵ اینچی نیز نسخه پلاس همین تلفن هوشمند خواهد بود. در این میان، یک تلفن هوشمند ارزان قیمت با سایز ۶.۱ اینچ نیز در میان آیفون ۲۰۱۸ وجود دارد که قرار است با نمایشگر ای سی دی تولید و عرضه شود.

درنظرسنجی در مورد نام آیفون ۲۰۱۸ گزینه‌ها و سناریوهای مختلفی مورد بررسی قرار گرفته است که در ادامه به نتیجه هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

نام آیفون ۵.۸ اینچی ۲۰۱۸

در بررسی‌های انجام شده، مشخص شده است که ۲۴٫۶۸ درصد از کاربران بر این باور هستند آیفون ۵.۸ اینچی با نام « آیفون » خالی یا همان « iPhone » معرفی می‌شود در عین حال ۲۳٫۵ درصد بر این باور هستند که نام این تلفن هوشمند، آیفون ایکس خواهد بود و اپل هیچ تغییری در نام گذاری این محصول نسبت به سال گذشته نمی‌دهد. در این میان، ۲۱٫۵۹ درصد نیز بر این باور هستند که آیفون جدید با عنوان آیفون ۱۱ یا آیفون ایکس آی یا آیفون XI معرفی و عرضه می‌شود.

 

نام آیفون ۶.۵ اینچی ۲۰۱۸

به طور حتم این محصول به طور کامل مشابه با آیفون ۵.۸ اینچی است که تنها پسوند پلاس را با خود به یدک می‌کشد. بر همین اساس نام این تلفن هوشمند نیز مشابه با آیفون ۵.۸ اینچی در نظر خواهد گرفته شد.

 

نام آیفون ۶.۱ اینچی ۲۰۱۸

نزدیک به نیمی از شرکت کنندگان در این نظر سنجی بر این باور هستند که تلفن هوشمند ۶.۱ اینچی اپل با عنوان آیفون ۹ معرفی و عرضه می‌شود. با این حال سناریوهایی در مورد نام‌گذاری این محصول با عنوان آیفون ۸ اس و آیفون خالی نیز مطرح شده است.

ارسال نظر